• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

Reyahana

Učedník
@Kyle 1810
Je potřeba mít 2 artefakty popelavého fénixe, co je teď v eventu a když v řemeslné výrobě přijde recept na fénixe, tak ho za 10 činidel a 2 artefakty dáš vyrobit. A pak rozvineš toho, kterého chceš. Druhá varianta receptu by měla být za plánky. Měla jsem štěstí tu lepší za spojovací činidla.

Mě chybí u ohniváka 1 ks..za celou dobu věže nepad ani jeden. Zato na stone padaj a pro ty nemám základ. Tak snad ptáka dodělám :)

@Martelan to je pech, že z věže žádný nepadl, ale tak je to se vším. V Ohnivácích jsem byla úspěšná a teď? Desku na Stonehenge jsem měla v řemeslné výrobě ještě před začátkem věže a doteď mi nepadly ani jedny "trencle" - ten artefakt. Takže to mám v inventáři jen pro to, abych měla více receptů k vyrábění a stavět to už nebudu ... Držím palce, ať ptáka rozvineš. Teď tu šanci máš obrovskou. Není možné, aby ti v akademii nepřišel ani jednou recept nebo je??? o_O
 

Hexik

Znalec fóra
taky uz mam jedno vylepseni na staryho fenixe no jak tu psal lovec krys ze to lavovy bylo v jine fazi na bete taky jsem mela ten dojem aspon vim ze nejsem uplne blba skoda jsem doufala ze nejake ukoristim pozdeji
jen jsem si rikala jestli truhla s 5 pericky nedavala vic knizek asi 14? ted dava mrcha 10 setrej na nas
 

prchlik

Znalec fóra
Tak další zhoršení eventu je v podobě vojáčků. Místo toho abych dostal instant do inventáře a využil ho až budu potřebovat, tak mám vojáky hned. Ach jo, čím ty lidi v Inno myslí. :confused:
 

Martelan

Znalec fóra
Super, tak mi zrovna padla varianta s činidlama :) To odčiní šestitýdenní trápení s věží kdy za celou dobu nepad ani jeden art :cool:
 

GorGlin

Veterán
vojáky dostaneš k použití, ne aby sis je syslil
to ještě neberu jako takový problém
ale instant četa dává 5 oddílů z truhly dostaneš cca půlku
dělám docela manevry abych zvládnut turnaj a věž
žádný honění se za pořadím, jen pravidelně odvedl do pokladny svůj díl.
a ještě další snižování?
Proč?
nevšiml jsem si že by nám to v poslední době nějak usnadnili
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Sestupný trend odměn z eventů prostě musí pokračovat i kdyby hráči eventy přestali hrát.
A tou výměnou z požehnání na fyzické vojáky nejspíše maskují to snížení.
 

DeletedUser4946

Guest
......mám komentovat event? ,, nebudu se rozčilovat s hrou,,...... ale aˇˇt už cíleně , nebo algoritmama majÍ upravený parametry např. pro top 10 hráčů, pro top 100 hráčů atd. a přímo ovlivn¨¨nují i váš další rozvoj. takže čím více jste lepší, tím více je hra náročná aby jste utráceli za dia. např. mě:
1. více jak 2 roky jsem neměl žádné zvýhodněnou koupy DIA!!!! (ani 10 procent, přestože u účtů, co mám kolem 8tis místa to tam mám několikrát za měsíc)..
2. minulý rok jsem 304 dní neměl ve věži džina, pak jsem si postěžoval a najednou mi začali padat i po dvou.....zajímavá náhoda.
3. vylepšení mi v akademii padne jen když Innu zapLAtím 2000,- za dia...jinak mám smolíka...náhoda? ...si každý přeberte.
4. mám i důkazy např. bude mi docházet třeba teleport ..jako na potvoru mi padat nebude několik měsíců , přestože zpětně jsem dokázal z věže mít i čtyři za týden OPAKOVANĚ!!!atd

// Odstraněn nevhodný výraz. Jumala
 
Zatím ze hry nemám pocit, že by se kterýkoli její element dlouhodobě odchyloval od prosté statistiky (je možné, že věci ohledně nákupů dia jsou individualizované s ohledem na předchozí aktivitu při koupi, nicméně prosté herní mechanismy jsou čistě o náhodě)

v věži jsem slouho čekal na první knihovnu, pak začaly padat pravidelněji, ale zase nebyly džinové. Kouzelné obytky padly zatím dvě, zatímco obytek už snad 10 (a někteří hráči, co hrají pravidelně nemají třeba skoro nic)... v průměru to prostě vychází. Stejně tak třeba odměny z truhliček událostí

// Odstraněn část příspěvku. Jumala
 
Nahoru