• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vzájemná pomoc s výzkumem Prastarých divů v rámci cechu

  • Zakladatel vlákna DeletedUser6917
  • Vytvořeno

DeletedUser6917

Guest
@luterina Kdo vymýšlel názvy? :D

Jinak mi ale přijde praktický max. vláček, šinkanzen a (z logiky věci) obsazení truhel (pokud jsou volné) před uzavřením "výzkumu" - jak jste došli k tak překombinovaným možnostem? A to prosím neber jako rýpnutí - vážně mě to zajímá.
Určitě se dá vymyslet spousta různých způsobů, ale není to už zbytečný?
Když vezmu v potaz, jak obtížné je (pro mě/u nás) vysvětlit všem členům praktičnost a logiku letadla (vláčku, chceš-li), tak při představě jak popisuju a zavádím Hasiče, Taxík, Vzducholoď či Sanitku na mě jdou mdloby :D
 

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Tak to nepsala Teresa, to jsem psal já, že když někdo nemá tolik času na hru, a sledovat kdo komu co hodil (takže by vyměnil jen ve velmi malém množství, a ani by to pro něj nebylo nijak zvlášť přínosné), resp. kolikrát se kolo otočí, a řeší výměny třeba jen jednou za týden, ale ve velkém, tak je pro něj vlak dost nepřirozený, navíc jsou hráči, co získávají daleko víc bodů bez nějakého syslení jak již bylo napsáno, takže by stejně museli sáhnout po Shinkanzenu. Shinkanzen je mi z těch vlakových věcí nejsympatičtější, ale stejně se u nás vždy jela vzducholoď bez požadavků na runy, protože od určité fáze hry si hráči dokážou vylepšení divů zajišťovat jinak než přes požadavky na runy. Výhoda vzducholodě je, že se neustále nerozsvicují hromadné zprávy, které máme určené jen pro některé aktivity ve hře. A po vstupu nových hráčů si někteří jedou tu předposlední možnost, kdy si dosypávají v hodnotách truhel, je to jejich volba, sic přicházejí o vzájemnou výměnnou návratnost bodů, jaká je i u vzducholodě.

A ještě jsi neuvedla systém rikša, kde když se najdou dva hráči, kteří se na delší dobu zastavili ve výzkumu, tak se dohodnou, že si dohodí nějakou částku po menších částech za delší dobu.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
@Teresa , asi netřeba vysvětlovat něco tobě, je evidentní, že kdo jede vláček aktivně, zná podstatu věci a dají se tak i vymýšlet názvy pro další vláčkosystémy, které si přímo o ten název svým daným stylem jízdy/letu říkají. U nás byl první taxík, hráč nahlásil na chatu, že bude div dosypávat, kdo si ho stopl když jel zrovna okolo, tak přispěl, - druhý byl vláček, kde teprve pro společenství začala ta pravá těžba PV , a to přímo a jen ze samotného systému co v truhlách nabízí, - další vzducholoď, ta u nás možná je, ale ještě jsem jí ani jednou nezahlédla viset, že by si chtěl někdo získat konkrétní runu, - a s příchodem nových členů, přibyly i způsoby přispívání jako je šinkanzen, kde je směna po 100VB, a jak jsem psala, všechny ty systémy se dají kombinovat. Vláček jedu jak kdy, někdy den dva po sobě, někdy s větší pauzou, ale vesměs do něj dávám jen PV posbírané z produkce rostoucích budov, setových a pod., což mi stačí na obsazení svého divu hráči ze spolku a k obsazení i jejich divů na zisk odměn z truhel. Během turnaje, když je příznivý, tak využívám 2 x šinkanzen na výměnu 100VB získaných na 2* a 5* turnajového kola. Když je po turnaji - dáváme 10 truhel, tak je vláček nadmíru zaneprázdněn, to si ve společenství vzájemně obsadíme truhly na odměny v největším množství, trvá to tak den dva, než si všichni odměny z turnaje do vláčku přihodíme, a protože tím začne z dokončování divů několikadenní přísun PV z odměn, které opět vkládáme do vláčku tak dlouho dokud přilétávají, dá se do něj přispívat i v průběhu 5 dní, no a také v té době jezdí víc taxikářů, takže se občas svezu i taxíkem. :)
Tedy zavedla jsem jenom vláček na vysvětlování jak se správně zapsat a přispět, naštěstí ty další se tak nějak obslouží sami a sanitka se nechytla, ale na omluvu, i pro mě byl vláček něco strašně složitého a nepochopitelného, až do chvíle, než mi došlo, když jsem do něj nastoupila, že je vlastně neuvěřitelně jednoduchý. :D

@Pauleo , pokud je vzducholoď bez požadavku na runy, tak to není vzducholoď, ta právě tam od jednoho hráče visí pro to, že by chtěla získat nějakou konkrétní runu/z konkrétního divu a čeká až si jí někdo, kdo zrovna na tom divu pracuje, všimne a dá vědět, aby si u něj na horní truhlu pro tu runu přihodila. A potom odletí, vlákno se smaže. Vlastně jsem nepochopila co za systém, co popisuješ to je, jak to přesně funguje. Rikša, ta mi přijde velice neefektivní, syslit si mraky PV, jen pro výměnu s jedním hráčem, které už dávno mohly být díky společenství přes vláček několikanásobně namnožené. Jinak, přijde mi, že je stále nepochopené to, že do vláčku se nechodí přispívat se záměrem trhnout v nějakém divu tu nejvyšší truhlu, ale chodí se do něj proto, že se přihodí do určitého vlákna zrovna tolik, kolik dát PV můžu a o víc se nestarám, a už vůbec ne, kde to zrovna u koho přistane, protože jen tou samotnou aktivitou mám zajištěné obsazení truhel v mém divu a v divech ostatních, nasypáno ve svém divu všechny mnou získané VB, a přísun odměn takřka ze všech divů do kterých jsem přispěla. Co se týká vzkazníku/pošty, zvykla jsem si, že nám svítí denně stále nové zprávy (znervózním když ne) - díky vláčku - a vláken u něj máme 5 (VB - 5, 10, 15, 20, 30 = dá se celkem nasypat najednou až 80) - což je přesně na první celou stránku, druhá stránka je šinkanzen a popř. jiné zprávy, tedy je to v něm přehledné a právě proto, že nám svítí pořád, tak mi nic z nových vzkazů neunikne, když ho navštěvuji pravidelně 1 - 2 x denně, podle mě, tak by to mělo ve spolku fungovat, mít na vzkazníku živo a ne chtít aby nesvítil. :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Jsem to připodobnil, protože ten jediný systém připomíná klasickou výměnu (která je navíc dle mě i velmi přehledná). Zbylé jsou buď vlakové a nebo mnou nepreferované, popř. celkem ztrátové (když si někdo hází sobě a na konci si nechá dohodit v hodnotě truhel). Riša byl jen příklad, opět je to systém klasické výměny za určitých okolností, aby si nemusel házet sobě a nebo jet vlak. Já třeba stále nevidím rozdíl mezi klasickou výměnou a tvým Shinkanzenem, rozdíl je jen ve zprostředkování, výtěžnost dle mě shodná. Klasický vlak je jiný, protože vyměňuje po málu bodů, ale zase, že by byl nějak extra výhodnjší mi nepřijde, když se to sejde, můžeš získat víc, když ne (halda hráčů vylepšuje jeden stejný div, a divy se moc nestřídaj, volných truhel je pár, takže se odměny tolik nevrací), můžeš získat podle mě míň nebo stejně, to je přesně ten případ, když někdo nehraje aktivně vlak, tak nemá moc velké šance získat odměny, a znatelně víc získá při výměně větších obnosů dohodou (ono přece těch bodů co se dnes dá týdně získat jsou mraky, a měnit je po tak malých částech vyžaduje opravdu aktivnější hraní). Jinak je to o zvyku, mě hromadné zprávy celkem děsí, a když bych byl ve společenství, které preferuje jen vlak, asi bych z toho nebyl nadšený, a nebo bych přešel aspoň na Shinkanzen, který mi přijde z toho nejlepší.
 
@Emhyr var Emreis II ? Letadlo/kolečko/vláček je absolutně easy - otevreš zprávu, napíšeš název svého Divu a přispěješ hráči před Tebou.
V čem ses ztratil?
to co popisuješ, je kolečko. To jedeme taky. Jednoduché, rychlé. Ale ty šílenosti, které jedou jinde, kde se musí počítat a hlídat a doufat, že to někdo všem nepokazí (byť třeba omylem) a pak vyrovnávat...
 

luterina

Veterán
... můžeš získat podle mě míň nebo stejně, to je přesně ten případ, když někdo nehraje aktivně vlak,...

no to právě získat ani míň ani stejně nemůžeš, co šoupneš do vláčku = šoupl jsi do svého divu, tedy můžeš tak jedině, a nic jiného, než společně se spoluhráči získávat odměny..., co se týká výtěžnosti, kdo přispěje jen občas, dostává odměny občas, kdo přispívá častěji, dostává odměny častěji a kdo je nejaktivnější, tak ten taky dostává odměny častěji, ale i častěji ty tučnější, a je to tak spravedlivé :)

@Emhyr var Emreis II, kolečko se tomu říkalo na začátku, kdy se zpráva uzavírala hráčem, který jí započal, jenže se časem zjistilo, že je to zbytečně složité a snadnější je zprávu jenom obnovovat/řetězit, a dělat tak nekonečnou řadu vagónů.... ujal se tak spíše název Vláček :)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Ale já celou dobu řeším ziskovost odměn (to je to navíc než to co vyměníš), při dohodnuté výměně taky to co dám dostanu do svého divu, tam není rozdíl, takže se o tom nebavím. Když někdo málo aktivní bude měnit vlakem po 5 VB, a bude vždy ten za odměnami, tak nic nezíská. Když vymění dohodou třeba jednou 150 VB do vyššího divu a bude na začátku, získá desítky bodů. To byl jen příklad, efektivitu rozložení bodů si musí každý zvážit sám.

Divů je sice plno, což by mělo nahrávat vlaku, fakt je ale, že mnoho hráčů vylepšuje jen pár z nich, takže situace je jiná.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

luterina

Veterán
@Pauleo , to si myslím záleží na složení společenství, pokud je složené jen např. městy z posledních 2 kapitol (pro ty máme ve spolku i šinkanzen), potom můžou tahat nahoru jen divy nové, a výběr divů tedy nemusí být pestrý, ale může to být i jen stav přechodný, kdy si vytáhnou ty nové divy na cca lvl 10 a začnou sypat i do divů dříve vystavěných..., také, a to asi v nejvyšší míře, záleží na hráčích jako takových a jejich ochotě, zúčastnit se ve větším počtu vláčku aktivněji, zřejmě spolky, co mají více ochotných členů zúčastnit se společných aktivit (včetně turnaje) a s městy na dosažené kapitoly s pestřejší nabídkou divů, vylepšují celospolkově divy mnohem rychleji - u nás máme výběr měst od kap. 4 do kap. 15 a celkem slušné množství účastníků (od aktivity sporadicky až po aktivitu každodenní) co divy přes vláček jedou a zatím nikdo jiný, jak z divů těžit runové úlomky a PV a urychlit jejich výzkum, s efektivnějším způsobem než s vláčkem nepřišel.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
luterina >> Přesně, si myslím že je to dost individulní. Jednou jsme měli hráče, který nás do vlaku natahoval, tak jsme to chvíli zkusili (to ne že ne), ale většině to nevyhovovalo, takže jsme se vrátili ke svému starému systému často větších výměn dle dohody, kde se nám body i vrací, i získáváme odměny, prakticky nejsou hráči, co vymění, a nemají žádnou odměnu. Když jsou volné odměny, tak se zahlásí, aby nepřišly vniveč, to je asi ten tvůj taxík, a kdo chce, tak si může hodit. Spíš jim vyčítám, proč si nehodí jen bodík, aby něco získali, proč často někteří jsou zvyklí dohazovat v hodnotě truhly.
 
Nahoru