• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vysoká zvonice a runy k ní

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2333
  • Vytvořeno

DeletedUser2333

Guest
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda je nějaký tip na to, jak dostat runy na určitý div. Snažím se získat runy na zvonici, ale dostávám runy jen na budovy, kde mám komplet 9 run, ale na zvonici ne a ne, zkoušel jsem pomocí rozdávání VB ostatním hráčům (z 80 rozdaných VB jsem získal zpět 5VB + 1 runu, ze které mám odštěpek..) tak i provincie, turnaje ale zkrátka nic..
 

DeletedUser2097

Guest
Ahoj,
Celé runy získáš jenom složením úlomků, vyplnění runového kruhu je běh na delší trať, takže doporučím dělat turnaje (pokud je máš odemčené), vkládat VB do divů sousedům ( ujisti se, že jsi mezi top přispěvateli ) a nebo méně oblíbená činnost hráčů a to je nákup run za diamanty. Všechny další způsoby získávání úlomků run jsou zcela náhodné a proto tato činnost všeobecně hrozně dlouho trvá.
 

Eragon92

Znalec fóra
Pak je ještě jedna možnost, vkládat runy divů co nechceš stavět. Většinou se ti jich dost rozláme a z úlomků si pak složíš runu, jakou potřebuješ. Když složíš kruh nechtěného divu, postavíš ho, zboříš a postup opakuješ :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru