• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vyprávění z Elvenaru - Youtube série

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Drazí lidé a elfové,

slyšte, slyšte příběhy z Elvenaru.

V našem novém seriálu vám budeme přinášet příběhy o odvaze, o vzrušujících dobrodružstvích a o geniální vynalézavosti ze světa Elvenaru. Pokud máte opravdu rádi historii a tradice Elvenaru, tak určitě nepropásnete žádný díl.

Příběh golema

Z prvního vyprávění se dozvíte příběh o dvou kamarádech a golemovi, kterého společně nalezli...


Užijte si příběh a dejte nám vědět, co si o této novince myslíte!
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Premiérový díl série Vyprávění z Elvenaru spatřil světlo světa. Jak se vám líbí? :)
 

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,

Je to dobra myšlienka Vypraveni Elvenaru , rád sa ponorim do deja a fantazie , ale ruku na srdce strašne strohe chcelo by to viac rozvinuť dej a dať tomu večšiu hlbku deja.Fantazie se medze nekladu a toto je hodne osekana fantazia , inak myšlienka dobra.
 

GorGlin

Veterán
Je to velmi pohádkové.
Dva poutníci zasvětí život pomocí bytosti kterou jen tak nahodou potkají.
A nejen že je jejich úsilí korunováno úspěchem, ale dokonce jako věčný pomník svého nezjištěného činu po nich zůstane prosperující město.
Jeje, na takovém místě bych chtěl žít.
Ale je elvenar opravdu takový?
Pokud si dobře pamatuji, tak ve videu o věži věčnosti padlo, že původní návrh byl dungeon.
Ale neprošel protože to je příliš temné do slunickoveho elvenaru a tak vznikla věž věčnosti.
Ale táži se vás, je elvenar tak slunickove místo?
Bojujeme s rasismem, budujeme multietnickou spolecnost a zdá se, že se nám to daří.
Ale co uděláme když potkáme piráta, někoho kdo loupí a vraždí?
Kseftujeme s ním a po původu jeho zboží se neptáme.
Možná je to celé omyl a v elvenaru je pirát jen název pro lovce perel žijícího v poušti u farem pouštních perlorodek kteří se vyznačují vzácnou schopnosti promlouvat s tvorem co mu sedí na rameni.
Možná že tamní poušť je krásná zelená země plná jezer.
Já toho o elvenaru vlastně moc nevím i když dělám všechny úkoly, i ty které město musí dráze zaplatit.
Takovéhle příběhy by mi o herním světě mohlo mnoho říct, doplnit informace které mi chybí.
Dát smysl věcem které ho pro mě zatím nemají.
Proč orkům nevadí, že se jejich tatove nikdy nevrací z práce?
Co je vlastně turnaj že při něm bez řečí umírají miliony?
Kdo vlastně jsme osvícení vládci, nebo tyrani co nehledí na oběti?
 
Nahoru