• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

vylepseni prestavby mesta

Demon83

Kolemjdoucí
Zdravim
chci se zeptat,uz mi to hlavou vrta dlouho - proc na elvenaru nejde prestavet mesto? podobne jako to jde na Foe? tam se mesto ulozi do jakehosi inventare(docasneho)a z neho se budovy cesty a vse umistuje zpet na plochu podle prani hrace. vysledkem je vyssi efektivita stavby mesta a usetreni policek mista...zde to skoro nejde :(( je to skoda,protoze jinak je hra skvela,taktikou boju a grafikou urcite lepsi nez Foe ;)
 

hrac552

Znalec fóra
V Elvenaru lze použít kouzla Teleportace budovy. Kolik máš kouzel - tolik budov můžeš uložit do Inventáře. Některé budovy jako např. Hlavní sídlo, Kasárna a rozvinutelné budovy z událostí nelze teleportovat do inventáře.

Vezmi to pozitivně a využij přestavby města k tomu, že se zbavíš starých neefektivních kulturních a "eventových" budov a tím získáš volné místo pro přestavbu.
 

Hexik

Znalec fóra
ahoj mista v meste mas na stehovani dost a ze by to chtelo prerovnat urcite velmi chaoticke mesto se spoustou klikaticich se cesticek

pro pomoc s prerovnavanim a planovanim mesta muze architekt ze stranky elvenstats.com
 

Deleted User - 848885990

Guest
Protože FoE a Elvenar jsou odlišné hry (i když od stejných autorů). V některých věcech jsou si podobné, ale v jiných kladou důraz na odlišné strategie. V Elvenaru musíš plánovat město dopředu a co nejvíce efektivně. Respektive můžeš ho mít složité a hezké jak chceš, ale pak se nediv. Nejlepší chvíle pro radikální přestavbu je na konci kapitoly, kdy bouráš budovy návštěvníků. Získáš tím většinou dost prostoru na nějaká škatulata.

Jinak stránky www.elvenstats.com neobsahují žádného architekta, je to databáze hráčů a společenství. Můžeš si tam najít sebe, uvidíš tam dost zajímavých informací. A právě na tvém přehledu je také odkaz na stránky www.elvenarchitect.com, na kterých je plán, kde si můžeš prohlédnout a přerovnávat pokusně své město - opět se spoustou užitečných údajů.
Obě stránky v angličtině, ale nic příliš složitého.
 

baumax

Učedník
@Tydlibum ale @Hexik to říká správně na elvenstats máš přímé propojení do architekta. Pokud zadáš architekta samostatně tak si to tam napřed musíš naklikat sám:) a pak rovnat
 

Deleted User - 848885990

Guest
Já vím ;), jenom jsem chtěl zdůraznit, že je to formou propojení. Už se u nás dvakrát řešilo, že lidé mysleli, že je ten architekt nějak přímo na těch stránkách. Kdo se s tím nikdy nesetkal tak neví, že si nejdřív musí najít sebe a pak dát odkaz (a ideálně ještě aktualizovat ;)).
 

Hexik

Znalec fóra
ano zjednodusila jsem to i tak pokud to nekoho bliz zajima se podiva nebo opta ale psat rozsahlou odpoved co mozna ani nezaujme je tak nejak k nicemu
kolikrat i ve hre ikdyz poslu nekomu odkaz s mestem v architektu na to ze je to zajima a pak ja nemam cas a ani se nepodivaj
 
Nahoru