• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
K té sousedské výpomoci. Je to sice fajn, že tam je hóóódně stránek, ale naprostá většina jsou jen domečky a ne ruce a proklikávat vše je otravné (přes 40 stránek bez obchodů). Stálo by určitě za to, aby se informace o "rukách" dostala do filtru (protože součástí okna samotného je, aby se vědělo, jestli zobrazit ruce nebo domeček), čímž by se vše redukovalo opravdu jen na to, co je potřeba. Protože 30 stránek s domečky, a sem tam někde mezi tím zelené ruce, není to pravé ořechové. Čili - je to dobré, jen to dotáhnout do konce.
 

GorGlin

Veterán
@SmolicekPacholicek
Máš města přes půl milionu, takže asi neude problém v tom že by jsi města co ti dala výpomoc neviděl.
Takže řešíš že dáváš výpomoc víckrát za den a nechceš vidět ty kterým ještě neuděhlo 23 hodin?
 

SmolicekPacholicek

Kolemjdoucí
@SmolicekPacholicek
Máš města přes půl milionu, takže asi neude problém v tom že by jsi města co ti dala výpomoc neviděl.
Takže řešíš že dáváš výpomoc víckrát za den a nechceš vidět ty kterým ještě neuděhlo 23 hodin?
Asi tak, pokud jsem to správně pochopil. Jde prostě o to, že tam mám (příklad) 500 oznámení, a z toho je jen třeba 150 rukou (a žádný obchod). Přitom není programově nic složitého odfiltrovat to tak, aby tam byly jen ruce a ne domečky. Není to samozřejmě nic zásadního, ale když už se dělají filtry, mohly by se dotáhnout do konce. Protože to, co tam je teď, je v praxi k ničemu - obchody dělají poměrně jen pár záznamů, a obecně mám pocit, že to, že mi někdo vzal nabídku, moc zajímavá nebo dokonce upotřebitelná informace není, zvlášť když někdo dá 20 nabídek a sebere to jeden člověk - to je 20 řádků zbytečné informace. Ale netvrdím, že to tam být nemá, třeba to někomu k něčemu je. Pro většinu jsou ovšem zajímavé ty ruce a neměl by být problém ten filtr upravit tak, aby tam byly jen ony.
Edit.
Teď jsem si všiml, že byly odstraněny duplicitní informace o podpoře, takže ten počet stránek se snížil, ale principiálně to nemá na návrh vliv.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru