• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vylepšení upozornění a sousedské výpomoci

GorGlin

Veterán
sakra
dnes jsme zavedli neplatí, 5 dní asi taky ne a jen pro prohlížečovou verzi ano?
tak to je zklamání
 

indian068

Znalec fóra
Pro me je dulezity pokrok motivovani na pc.Mob.apka me netrapi,su vdecnej i za apku na pc za me super.Lepsi jak pres prohlizec
 

Semtexx72

Znalec fóra
Indian068 - jak to myslíš s tou Apkou na PC? Ona nějaká existuje? Na PC se Elevenar přece hraje přes webový prohlížeč, ne? I když jem slyšel, že si kdosi nainstaloval na PC simulátor Androidu a v tomto si pak nahrál apku pro Android. Měl jsi to takto na mysli? Dosud jsem to ještě nezkusil.
 

Laci654

Pozorovatel
co znamená filtr upozornění , ten klobouk fialový? ten se mi nezobrazil:((
 
Naposledy upraveno:

Hexik

Znalec fóra
nevim jak dopledne ale uz ted to na pc vse je jak soused na mape v zalozce provincii a pak taky zvonecek za me je snad lepsi zvonecek nez ta pomoc na mape i tak sousedi co aspon jednou za par dnu oplati se neztrati ja jsem za obe zmeny moc rada
nakonec jsme na to cekali hodne dlouho uz mi i prislo ze ani uz delat nic nebudou pro pc verzi ze chodej samy vylepseni na mobilni verzi
 

Hexik

Znalec fóra
to jo musim rict ze ve vetsim meste ikdyz jsem davala dene tem co mi oplatili stejne se jejich pocet snizoval s tim ze proste se mi vytraceli a to ja moc na trh davat nemusim
 
Nahoru