• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Obchodování Vylepšení Tržiště

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

Líbí se vám nápad na vylepšení tržiště?


  • Celkový počet hlasujících
    5

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Opravdové vylepšení tržiště jeho zadávání.

[Podrobnosti] - Při zadávání obchodu přidal kolonku pro zadávání kolikrát chci zadaný poměr zadat na na trh. Další možnost kolonka vytvořit set. Další je rychlovyhodnocovací nápověda jaká funguje při rychlé informaci při registraci do hry že daný hráč již existuje tak kontrola maximálního i minimálního množství surovin. Dále podobně rychlá nápověda vyhodnocení drahosti ve hvězdičkách. A u křížku okna písmenko i s informací o hodnotách zboží např. prkna za drahokamy atd. Dále nastavit limit na nevyvážené nabídky jak maximálně výhodné tak nevýhodné na jednu nabídku za 24 hodin.

[Důvody] - Lepší orientace a srozumitelnost.

[Dopad na jiné herní prvky] - nevím o žádné souvislosti ...
 

iDavis

Legenda
Ten prvý bod sa mi pozdáva, možnosť zadať koľkokrát chcem vytvorenú ponuku vložiť na trh by bola určite dostatočne ocenená. Ostatné časti návrhu mi prídu zbytočné, ktorými nech sa radšej vývojári nezoberajú, kým nebude hra 100% bez chýb. :) Takže k tej prvej časti - som pre, zvyšok proti.
 

DeletedUser3346

Guest
@iDavis Možná by to bylo lepší rozdělit do více návrhů ale říkám si sakra už 3 roky a u nich? Za tu dobu se akorát čachrovalo s pořadím zobrazování nabídek pak úprava obchodníka k horšímu a poslední jen kosmetická změna. Ale tohle je souhrn toho co by mohlo být zavedeno a bylo by to opravdu super. A ten poslední bod se mi líbí a myslím si že by ho mohla ocenit technická podpora za nápad jak dát další klacek pod nohy pushingu.
 
Nahoru