• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Světová mapa Vylepšení přesunu hráčů na lepší pozici

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3346
  • Vytvořeno

Jste spokojení s přesouváním na lepší pozici?


  • Celkový počet hlasujících
    6

DeletedUser3346

Guest
[Shrnutí] – Urgentní vylepšení přesunu hráčů na mapě

[Podrobnosti] - Přesun hráčů na mapě na opravdu lepší pozici na základě jejich vyrovnanosti v herních kapitolách, aktivity motivací, bonusové výroby, postavených budovách (tržiště,divy,kulturní budovy).

[Důvody] - Většinu hráčů přesun hráčů trápí z důvodu že popisek spíše slibuje přesun na lepší pozici ale realizace je spíše náhodný mix mezi top hráče středně pokročilé a právě začal hrát. Nebo dokonce u některých by se dalo říct že nikdy není tak hrozná mapa aby nemohla být ještě horší.

[Dopad na jiné herní prvky] - Vylepšením se dostane opravdového smyslu názvu funkce přesun na lepší pozici místo aby ten název spíše lhal. A zlepší se tím i herní ideologie která říká že hra si zakládá na vzájemné pomoci ... ovšem pokud je to hráčům umožněno což aktuálně není.
 

DeletedUser4918

Guest
Tohle je vážně oříšek... Osobně jsem možnost přesunu deaktivoval, protože i když moje sousedství není dokonalé, snadno si dovedu představit horší. Jde o to, podle jakých kriterií by se ty přesuny měly realizovat. Tak, aby byli všichni spokojeni... Jestli to vůbec jde... Aby to byl plnohodnotný návrh, chtělo by to právě tahle kriteria definovat přesněji.
 

iDavis

Legenda
Nezabudni že do tých všetkých podmienok ktoré si uviedol treba pridať ešte aj umiestnenie na mape z hľadiska okolitých relikvií. A myslím, že nájsť pozíciu spĺňajúcu všetky tieto podmienky by bolo až príliš náročné, čo by sa mohlo odzrkadliť na samotnom trvaní takéhoto presunu.
 

DeletedUser5908

Guest
Možná by nebylo od věci, kdyby do hry přibyla funkce, která by umožnila hráčům se přesunout na příslušná(=stejná, kam umožňuje přesun automatický) prázdná místa ručně.
Přinejmenším by to mohlo vyřešit problémy hráčů, kterým jejich současná pozice nevyhovuje.
Bylo by hodně dobré kdyby ta změna mohla být s aktivnější spoluúčastí. Moci automatiku podpořit takto, nebo třeba i aktivní žádostí.
Já mám například okolo sebe 57 měst, z toho 43 prázdných pozic. Jen 14 hráčů, z nichž jsou aktivní 4 a žádný z nich na mě nedosáhne aby oplatil pomoc. Výnos z prázdných pozic je poloviční v mincích, nulový v nástrojích. Oproti hráčům kteří jsou uprostřed aktivity je to hodně znevýhodňující. Už to takhle trvá dost dlouho, a na dotaz k podpoře mi odpověděli že s tím nemůžou nic dělat protože změna je automatická. Bylo by dobré moci alespoň vidět svoji situaci a vědět, kdy bude šance na přesun. Případně jestli existuje nějaká fronta čekatelů.
 

DeletedUser2988

Guest
Ja cekam na presun rok a pul... za tu dobu jsem uz v pulcikach
 
Nahoru