• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Vylepšení inventáře budov

Ludi

Veterán
Ahoj, myslím, že by se hodilo vylepšení inventáře uložených budov. Ve skladu máme pomíchané množství budov, které jsou rozděleny jen podle kapitoly, kdy byly získány. V tom množství se pak může stát, že při rozkladu na úlomky můžeme omylem vymazat některou budovu ze setů. V průběhu nové kapitoly také uklízíme hodně budov do inventáře a když je chceme vrátit, tak rozdělení inventáře do sekcí by pomohlo ve vyhledávání toho, co potřebujeme.

Návrh:
Úložiště budov rozdělit na 3 záložky:
1. budovy setů,
2. rozvinutelné budovy,
3. ostatní budovy.
 

indian068

Znalec fóra
Sice těch budov mám moře v invu můžu vyhledat přes vyhledávač ale proč si to nezjednodusit sem pro, aspoň nebudu muset přemýšlet
 

Jasnost

Učedník
Bylo by to fajn. Škoda, že je tu tenhle návrh asi po šesté, co ho čtu a zatím se neujal. Snad to jednou vylepší, mám v inventáři pěkný chlívek
 

Jasnost

Učedník
Já nikdy nemůžu najít ty dočasné budovy jako Jedinečné vylepšení jednotek a spol. páč si nepamatuju, jak se jmenují
 

Hexik

Znalec fóra
ahoj jakykoli lepsi system v trideni budov v inventari bych uvitala at uz treba na pc dle nazvu coz je jen na mobilni verzi a nebo rozdeleni do nejakych tech sekci dle vyroby mana semeno unurium zbozi obyvatelstvo... nebo typu budovy set, 10lev, kulturka, docasny efekt a bezne

rozhodne pro
 

Mescal

Znalec fóra
Ano, přidávám se k podpoře tohoto návrhu. Ale co si pamatuji, již už tady podobný návrh kdysi byl. Zatím, ale ze strany Inno beze změny.
 

Ludi

Veterán
@Mescal Dívala jsem se na staré návrhy a stejný návrh jsem nenašla, ale možná jsem to přehlédla. Občas se o tom mluví v diskuzích, ale nevím, jestli to jako návrh na vylepšení hry bylo podáno. Proto jsem to udělala. Také jsem se snažila navrhnout změnu, která je jednoduchá a přitom účinná. Určitě by se našlo další dělení budov, ale čím to bude složitější, tím menší naděje, že to projde.
 

profik

Kolemjdoucí
Třídění ještě podle funkce budov - sekce kultura, mince, zboží, semínka, mana...
jinak že je to roztříděno dle kapitol výzkumu, to je dobře
 
Nahoru