• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Vyhlášení vítězů

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser2716

Guest

Vyhlášení vítězů



Drazí hráči Elvenaru,

po čase hlasování je čas na vyhlášení vítězů! Sešlo se nám zde několik skvělých popisů elvenarské krajiny, z nichž každý dostane odměnu za své úsilí. Těší nás, že jste neváhali a popustili jste uzdu vaši fantazie a ukázali nám, jak podle vás Elvenar vypadá. Moc děkujeme všem, co se do soutěže zapojili, případně svým hlasem podpořili soutěžící! A nyní přichází čas na samotné vyhlášení vítězů.

lista_2.png

Pořadí výherců je následující:
  1. místo a 800
    Diamant.png
    Meffis
  2. místo a 600
    Diamant.png
    Anor
  3. místo a 400
    Diamant.png
    Lukula
  4. místo a 200
    Diamant.png
    Sarah64
  5. místo a 200
    Diamant.png
    Alexandrie16
  6. místo a 200
    Diamant.png
    Maatina
  7. místo a 200
    Diamant.png
    Evita
  8. místo a 200
    Diamant.png
    ´ Goodmarci
listy2.png
Vítězům gratulujeme, diamanty by se měly na vašem účtu objevit do jednoho týdne. Vzhledem k účasti pouze 8 soutěžících byly diamanty rozděleny mezi všechny hráče. Doufáme, že jste si soutěž užili a budeme rádi, pustíte-li se s námi do dalších soutěží. Ještě jednou všem děkujeme, a pokud s námi chcete sdílet vaše myšlenky, můžete napsat do diskuze.

S přátelským pozdravem,
Elvenar tým
 

Meffis

Pokročilý žák
Děkuji pořadatelům za zajímavou soutěž, všem spoluúčastníkům za pěkné soutěžní příspěvky a především všem, kteří se rozhodli mi věnovat svůj hlas, konečně mám na třetího stavitele, jupí... :D
Díky všem a zase v nějaké další soutěží na viděnou...
 

DeletedUser2818

Guest
Gratuluju Meffisovi, první místo získal absolutně zaslouženě. A já moc děkuju za místo druhé, nečekala jsem to. Všechny soutěžní příspěvky byly moc pěkné. A samozřejmě gratuluju i ostatním. Soutěže, kde každý něco vyhraje jsou nejlepší. Už se těším, co za soutěž bude příště. ;)
 

Lukula

Velmistr písma
@Meffis gratuluju k prvnímu místu. Plně sis ho zasloužil. :) Samozřejmě gratuluji i všem ostatním k výhře. ;)
Tyhle typy soutěží mám moc rád, takže se těším na další literární... ;)
 
Nahoru