• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Vyhlášení vítězů

DeletedUser2716

Guest
vitezove.png


A jsou tu výsledky! Celkově se do soutěže "O nejlepší příběh" zapojilo 13 hráčů. Všichni soutěžící do jednoho měli skvělé nápady, projevili svou fantazii, důvtip a originalitu. Bylo opravdu těžké mezi vámi vybrat vítěze! Ale přece jen jsme vybrali 3 nejlepší.

Nejlepší příběhy patřily hráčům:

lista_spodni.png

  1. místo - 900
    Diamant.png
    Lukula
  2. místo - 500
    Diamant.png
    Santerr
  3. místo - 300
    Diamant.png
    iDavis
Všem soutěžícím děkujeme za účast, a i když jste nevyhráli, nevěšte hlavy, další soutěže budou následovat.
Diamanty budou vítězům připsány do jednoho týdne.


S přátelským pozdravem,
Váš Elvenar tým
banner_logo_2.png
 

Lukula

Velmistr písma
Chtěl bych všem moc poděkovat za hlasy a vyjádřit údiv nad tím, že jsem vyhrál 1. místo.:eek: To jsem vzhledem k množství kvalitních příběhů doopravdy nečekal. A opravdu si toho vážím a jsem rád, že příběh zaujal...:) Rozhodně mě to motivuje k dalším slohovkám a určitě v další podobné soutěži nebudu chybět. ;):p
Gratuluji @Santerr a @iDavis ;)
 

Santerr

Veterán
I já jsem překvapená druhým místem a všem děkuji za podporu. ;) Ostatním zúčastněným rovněž děkuji za krásná dílka.
@Lukula A kdo říká, že se "slohovkou" musíš čekat do další soutěže? ;)
 

iDavis

Legenda
Aj ja by som sa chcel poďakovať všetkým ktorí ma svojimi hlasmi v súťaži podporili. :) Som naozaj rád že vás príbeh zaujal. :)
A Lukula a Santerr, gratulujem. ;)
 

DeletedUser1171

Guest
Gratuluji Všem co vyhrály, jen škoda že ten kdo dostal nejvíc hlasů není ani třetí, nechápu to, celé hlasování bylo úplně zbytečné ať žije slavný Elvenar tým
 

DeletedUser2070

Guest
Měl jsem více slov, než bylo dovoleno :) Také gratuluji všem vítězům ;)
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Gratuluji Všem co vyhrály, jen škoda že ten kdo dostal nejvíc hlasů není ani třetí, nechápu to, celé hlasování bylo úplně zbytečné ať žije slavný Elvenar tým

Soutěž má svá pravidla. ManiackBean má sice moc krásný příběh, ale má o dost víc slov než je povoleno. On sám to přiznal, hlasování je tedy spravedlivé a vůbec není zbytečné.;)
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser1171

Guest
Tak to se moc omlouvám, slova jsem nepočítal u nikoho. A nešlo by nějak udělat spešl odměna a já to zainvestuji. měl nejvíc hlasů se Santerr a jako jediný byl označen 4x jako jednička, v hlasování od hráčů dopadl nejlépe a počet slov nikdo neřešil , tedy při čtení šlo o příběh jako takový. Tak mi třeba pošlete nějaký kód který když zadám do zprávy přes dobíjení mobilem za 50 kč a jemu by to připsalo 250 diamantů za hezký ač dlouhý příběh. Děkuji Sekyra
 
Nahoru