• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit vyhazování z programu při zadávání motivací

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, je nám líto, ale na základě tolika málo informací nedokážeme zjistit, co za tvým problémem stojí, případně jak ho opravit. Budeme tedy rádi, pokud podrobně vyplníš toto hlášení o chybě. :)
 

DeletedUser5469

Guest
Mohu jen potvrdit, že se mi to také stává, ještě nevím, jak je to s novou aktualizací. Stává se mi to na mobilní aplikaci. Mám přes 450 sousedů a než to namotivuji, trvá to snad hodinu. Packuji zpravidla odshora dolu. Když se dostanu někam do tří čtvrtin, zčerná mi obrazovka a vypadá to, skočí mi to do hlavní obrazovky Android 7. Když si dám zobrazit jaká okna procesů visí na pozadí, Elvenar tam pořád je a ale je nepoužitelný. Tak jej tedy ukončím a nastartuji znovu. Pak packování dojedu. Pořád si myslím, že jde o problém s pamětí přidělenou procesu Elvenar v systému. Když načítá kusy mapy a kouká se do měst jaká nejlepší budova je vhodná k motivaci, tak se ty objekty, tak se přidělená paměť Elvenaru v systému zvýší. Po přeskočení města však Elvenar načtené objekty neuklidí, paměť se nesníží, ale přidá tam objekty dalšího města. A pak to asi zhavaruje na na nedostatek paměti. Chtělo by to, aby Elvenar po sobě v paměti uklízel pokaždé, když se opustí nějaké město.
 

DeletedUser5469

Guest
Tak jsem to včera zkoušel na nové aktualizaci v mobilu na 1.60 - když jsem byl bajvoko u 350 souseda, tak mě to vykoplo. Obraz zčernal a objevil se systém. Na pozadí Elvenar běžel, ale nic nedělal.
 
Nahoru