• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vojáci a boje

Migiart

Kolemjdoucí
Ahoj všichni,

našel by se tu prosím někdo, kdo by mi mohl poradit, jak si plánovat a efektivně budovat armádu. Jsem teprve ve druhé kapitole, ale snažím se získávat provincie armádou. Ted mám kasárnu na lvl 3 a 2 zbrojnice lvl 4. Prostě se mi nechce platit surkama.

Nějaká rada jak efektivně nastavit přísun vojáku?

Děkuji
 

GorGlin

Veterán
Zaklad je mít kasárna i zbrojnice na nejvyšším možném lvl.
Počet zbrojnic bych zvedl na 4 a staral se o to aby kasárna nestála.
Teď máš málo jednotek a bude chvíli trvat než je všechny vyzkoumas a vylepší, takže se ti může stát, že buded bojovat provincii na kterou nebudeš mít vhodné vojáky.
V takové situaci bývá výkup výhodnější.
Můžeš ale využít posilovací budovy z řemeslné výroby.
Co nejdřív pořídit a vylepšit jehly bouře taky hodně pomůže.
 

Migiart

Kolemjdoucí
Moc děkuji za rady. Ted jsem si všechno vojsko vymlátil právě na silnějším vojsku. Moc díky zbrojnice si přidělám. Kasárna u mě jede pořád.
 

athlo

Pozorovatel
Hra ti sama dá úkol až bude čas mít tři zbrojnice, takže mít alespoň dvě zbrojnice je dobrý začátek. Já už od 6. kapitoly hraji na 4 zbrojnice.
 

prchlik

Znalec fóra
Bojuji všude...provincie, turnaj, věž. Z hlediska provincií je potřeba odemykat zvětšení oddílu, pak jsou boje jednoduché. Turnaj a věž jsou na jiným principu, takže tam je potřeba mít co nejlepší vojáky.
 

Migiart

Kolemjdoucí
Moc moc děkuji, pokusím se co bude v mých silách. Zatím pořád navyšuji základní budovy /surky/ a vojáky a jejich budky. Ale za vaše rady moc děkuji. Rostu pomalinku, ale rostu :)
 

indian068

Znalec fóra
bojuj jak ti to nejvic vyhovuje ja mam od zacatku hry jen dve zbrojnice vic jich nepotrebuji krome mapy vybjuji vse zalezi jen na tobe
 

GorGlin

Veterán
@indian068
co znamená kromě mapy vybojuji vše?
určitě záleží na odobních cílech ale s ohledem na tvoji kapitolu máš velikost oddílu dost velkou aby jsi početěn převišoval soupeře.
Nebo v provinciích o tolik převišuješ poptávku výzkumu?

@Emhyr var Emreis II
s ohledem na indiánovu kapitolu myslím, že má s orky zkušenosti
na první patro věže a 12 provincií toho moc nepotřebuješ

všechno je to vlastně jen o osobních cílech
 
Naposledy upraveno:

indian068

Znalec fóra
Emhyr var Emreis II
GorGlin

proste me 2.zbrojnice staci vyjednavam jen v na mape v prubehu eventu pokud nemam nakrmeneho ptaka tak i v provincii od 14 pokud ho mam nakrmeneho tak od 22 vez s nakrmenim se da dat bez vyjednavani ale je to zrout army orku momentalne mam 1906676 nic mene tady to neni o me ale o
Migiart
tak to tu zbytecne nespajmujme diky
 

GorGlin

Veterán
@indian068
jenže ty nemáš jen 2 zbrojnice, ty máš 2 zbrojnice a 20lvl divů které ti podporují velikost oddílu
Jestli jsi hráč o zvládá se dvěma zbrojnicemi od druhé kapitoly dohrát věž až nahoru a v turnaji tři strany tak tě prosím ukaž mi jak, mám město v orcích a třetí patro věže je pro mě docela oříšek a moc bych ocenil dobrou radu a věřím, že to i Migiart ocení.
Pokud máš dvě zbrojnice a věž až na horu a tři strany v turnaji zvládenš po nějaké době šetření, tak by jsi to měl uvést, protoež pak ej informace neúplná.
Já to tu nespamuju, ale když potkám člověka co píše věci které naprosto odporují mým zkušenostem, tak jsem prostě zvědavý.
Budu moc rád, když mi pomůžeš posunout se dál.
 

Migiart

Kolemjdoucí
Vše je v pohodě, nespamujete, rád se dozvím nové věci. Moc si toho vážím.
Rada: Rozšiřování oddílu se mi moc osvědčila protože po každém rozšíření klesla obtížnost provincie, což je super. Momentálně se snažím zvyšovat kasárna a zbrojnice ale po zvýšení obytných budov a dílen vidím, že peníze a kladívka přicházejí rychleji, tak navyšuji co jde.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Kdysi se nepovinná rozšíření oddílů raději vynechávala, ale po změně formule turnajů to už nemá vliv na velikost a sílu nepřátel - a proto se vyplatí je všechny vyzkoumat. Bohužel penalizace v turnajích je nyní za pokrok v divech, ale naštěstí ne taková, aby to bojové divy diskvalifikovalo.Jen už nejsou tak výhodné jako dřív.
 
Nahoru