• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Vložení bodů do výzkumu.

  • Zakladatel vlákna DeletedUser1148
  • Vytvořeno

DeletedUser1148

Guest
Nevím jestli se toto stává ještě někomu ,nebo jen mě.Když chci vložit získané VB do výzkumu,tak po vložení se mi občas objeví tabulka : omlouváme se došlo k interní chybě :.Dám OK,odhlásí a přihlásí mně to znovu s tím ,že mám o jeden ten VB méně a musím je opět vložit,ale ten jeden co tam byl ,chybí.Před chvilenkou se mi to opět přihodilo.Není to často ,ale ten jeden bod ,který mi vždycky při této tzv. interní chybě ubyde mi chybí.Všici víme jak kolikrát jsou VB vzácné a jak jsme za každý bod rádi.Takto jsem už přišla o pár bodů.Chtěla bych alespoň vysvětlení ,proč se to děje.V to ,že mi body někdo vrátí nedoufám :D.Děkuji předem za odpověď.Kdyby došlo k nápravě,byla bych velice ráda.:);)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Občas se stává, že bod se přidá dřív než po hodince. Třeba po 59 minutách. To znamená bod se přičte jakoby špatně. Takže když člověk jde vysypat bodíky třeba do výzkumu, vyhodí mu to chybu, protože ačkoliv se zobrazuje ten jeden vyrobený bod, doopravdy vlastně ještě není. Pak se hra aktualizuje a bod jakoby zmizí. Ovšem zmizí jen ten "falšený" a připíše se už ve správnou chvíli. Nevím jestli je přesně tohle tvůj případ, ale myslím že to bude něco na ten způsob. Protože bodíky jen tak opravdu nemizí :) Hra může mít na pomalejších strojích, případně internetu, různý tyhle vizuální chybičky, který mají tohle za následek. Vím že i já, když jsem třeba doma na vesnici, kde máme ne tak rychlý net, tak tohle občas pozoruji. Nicméně je to "chyba" na mé straně.
 

DeletedUser1148

Guest
Aha....děkuji ti lamičko.Je to možné ,že je to omylem připsaný bod a pak se toto stane.Přiznám se ,že jsem vyloženě nepozorovala ,jestli ty body jsou správně připsané.Nestává se mi to často ,ale už to bylo po několikáté ,tak jsem potřebovala zjistit co se děje.Asi to bude tak ,jak píšeš.Děkuji ti za odpověď :)
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Zkus to ještě hlídat, když půjdeš bodíky vyspat. Třeba odkoukáš proč se tak děje nebo třeba i že to není to co píši já. I chyba to může být, ale vím, že tohle se mi občas také stalo. Případně, pokud si vzpomeneš, zkus hru aktualizovat před tím, než půjdeš vysypat bodíky. Pokud se tohle stane i po aktualizování okna s hrou, pak se nejspíš opravdu jedná o chybu.
 

DeletedUser1148

Guest
S tou aktualizací mě to nenapadlo....no i když já dopředu nevím kdy se to stane.Ta tabulka se objeví až po vložení bodů do výzkumu.No a když mě to pak přihlásí znovu ,tak je musím vložit znovu ,ale už je o jeden méně.
 

DeletedUser1148

Guest
:D jeee...nějak mi to už nepřemýšlí...začínám být senilní :p:p....zkusím to:)
 

Lukula

Velmistr písma
Taky už se mi to stalo. Lamička bude mít asi pravdu. Souvisí to i s tím, že když třeba nejsem v aktivním okně, myslím tím, že mám otevřenou záložku a brouzdám třeba na fóru a pak se vrátím do záložky s hrou, tak mi začne rychle dobíhat čas chybějící do doplnění VB. Jakoby se čas po určité chvíli neaktivity v okně pozastavil. Tak může dojít ke špatně připsaným VB.
Vždy okno aktualizuju a mám klid. Zatím jsem nepřemýšlel o tom, jestli ten bod je správně připsaný nebo odepsaný, ale zkusím odpozorovat, až budu u hry delší dobu.
 

nataly111

Velmistr písma
Mě se to stává docela často, je to o tom, že lítám mimo stránku a vytvoří se tam bod co tam být nemá. Jelikož jsem to sledovala tak vím, že ten bodík pak samozřejmě zmizí, protože tam nemá být.
 

DeletedUser1148

Guest
tak jsem ráda ,že nejsem sama.Je pravda ,že dneska jsem zrovna byla na facebooku....jsem ráda ,že jste mi to vysvětlili.Děkuji:):):):):)

lamičko mě stárne mozek nějak rychleji ,než je prý běžné.Tak by mně ani nepřekvapila senilita :D

//sloučen doublepost. Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru