• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Visdómari

Visdómari

Herní podpora
Elvenar tým
Ahoj všem,
jako nový člen herní podpory bych se měl představit, což je disciplína, kterou nemám rád, ale pokusím se. :)
Jmenuji se Jakub, a když zrovna nejsem někde v zahraničí, tak žiji na severu Čech. Osobně si myslím, že jsem pořád mladý člověk, ale podle osatních jsem už ve středních letech. :D
Velice mi vadí monotónnost, a tak toho dělám hodně a mám mezi zájmy hrozně moc věcí a navíc míchám práci a koníčky a zábavu. Kdybych musel říci jednu věc, tak jsem softwarový vývojář a architekt (začínal jsem s Basicem na 8bitech a mám za sebou kdeco, od klasických serverových i desktopových aplikací, přes weby, mobilní aplikace až po IoT). Jsem ale i kreativec (grafika, design), motám se kolem filmové branže (reklama, 3D a také jsem už deset let jedním z produkčních na filmovém festivalu ve Varech), ale třeba i eventy (svého času jsem dělal i produkci koncertů apod.).
Aby toho nebylo málo, tak se zajímám o kulturní i politické dění a jsem i aktivista (před pár lety mi nadávali do sluníčkářů, teď spíše do woke magorů) a člen několika spolků.
Také rád čtu, občas vyrazím do přírody, baví mě objevovat skryté taje a etymologii češtiny i angličtiny... a určitě jsem toho spoustu vynechal. :)
Hodně toho, co dělám, je okolo počítačů, a tak jsem jednou při prokrastinaci narazil na Elvenar a nějak se stalo, že jsem u toho zůstal. :) Jinak hry vlastně nehraji (jednou za pár let si odehraju nějakou klasickou desktopovou offline hru, ale tím to končí - naposled třeba Horizon).
Za své jméno pro podporu jsem si zvolil Visdómari, což v severských jazycích znamená "ten, kdo má moudrost".
A to je myslím pro začátek víc než dost. :) Pokud by vás ale cokoli zajímalo, klidně se ptejte, v nejhorším vám neodpovím (ale spíš budete mít problém mě u některých témat zastavit :D).
PS: Jsem noční tvor, což mi naštěstí moje práce často umožňuje, takže se klidně může stát, že budu online v 5 ráno, ale v poledne mne nikde nenajdete. :)
 
Nahoru