• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Vicky1177

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým


Osobnost1.png


82.jpg



1. Jak se jmenuješ, odkud jsi a kolik ti je let?
Jmenuji se Eva, jsem z Krkonoš a je mi 42 let.

2. Kdy jsi Elvenar objevila vzpomeneš si, co tě ke hře přitáhlo?
Přilákal mě reklamní banner (už nevím kde na webu) před nějakými čtyřmi lety.

3. Co se tě na Elvenaru nejvíce baví?
Nejvíce mne bavily eventy, bohužel poslední dva se opravdu nepovedly, tak teď nějak nevím...

4. Co ráda děláš ve volném čase? Máš nějaké záliby?
Chovám psy a tvořím webovou grafiku.

5. Jaké práci se věnuješ v reálném životě?
Bohužel jsem teď dlouhodobě nemocná, komplikace s ramenem po fyzickém napadení od jednoho poněkud duševně nevyrovnaného člověka ...

6. Zajímalo by mě, jakou rasu sis vybrala proč? Jaká spřátelená rasa ti je nejbližší?
Elfy, samozřejmě. Ze spřátelených ras Půlčíci a Amuni.

7. Využíváš aplikaci v mobilu nebo hraješ jen na Pc?
Aplikaci jsem zkoušela, ale odinstalovala, hodně to žralo data. A doma můžu hrát na PC. Takže jen PC.

8. Chtěla bych znát tvůj názor k Dobrodružství společenství? Jaké jsou tvoje pocity z nové přepracované verze?
Dobrodružství společenství je dobrý nápad. Ale to společenství musí být ke hře motivované, hrajeme přece pro zábavu (a nějakou tu odměnu), což bohužel trochu chybí, lidi si spíše stěžují na nepoměr velkých výdajů (čas, suroviny, kouzla...) ve vztahu k příjmu (odměně). U nové verze DS hlavně oceňuji tabulku, kde lze plnit všechny odznaky najednou.

9. Co si myslíš o událostech a jejich úkolech a odměnách?
Události? Ty byly tak nějak OK do Mořských panen. V Podzimním zvířetníku jsem objevila, jak moc může být člověk znechucený a frustrovaný z něčeho, co mělo být zábavou. Ne, přes neustálé opakování stejných opravdu otravných úkolů cesta nevede. Tuhle událost jsem tedy se skřípěním zubů dohrála. Bohužel Halloween 2019 v tom samém trendu pokračoval, takže jsem po strašně dlouhé době udělala jen prvních pár úkolů a zbytek prostě vypustila. Pokud bude Zimní kouzlo opravdu v podobě jako je hlášeno z bety, snad ani nebudu začínat. Třeba 60 mašlí vyměnit za jednu náhodnou runu-to jako opravdu?

10. Stejně tak by mě zajímal tvůj názor na Věž věčnosti. Co si myslíš o odměnách a také obtížnostech bojů nebo vyjednávání s duchy?
Věž věčnosti - i když mám město na poměrně vysokém levelu, udělám maximálně první patro. Stejný problém jako s DS a eventy. Tedy herní ekonomie - velký výdej ode mne / malá odměna od hry. Demotivující...

11. Bojuješ v provinciích či v turnajích? Případně je pro tebe lepší vyjednávání a věnuješ se plně turnajům?
Buď hraju Věž nebo turnaj. Ani jednotky ani suroviny na stromech nerostou.

12. Co si myslíš o Akademii kouzel a všemu co nabízí?
Akademie kouzel - ano, každopádně pozitivní dojem, jen na můj vkus moc málo krmení pro zvířátka a moc relikvií a podobných (pro mě) postradatelností.

13. Moc ti děkuji za tvůj čas. Chtěla bys něco říct na závěr?
Na závěr- opravdu bych ráda jednu věc: když už Elvenaru (a Innogames jako tvůrcům) věnuji to, co nejde koupit za peníze - můj čas, chtěla bych ho vyměnit za kvalitní hru. A bohužel toto od eventu Podzimní zvířetník postrádám. Eventy, výzvy a Věž berou čas, suroviny, zesilovače, etc. a nabízejí směšné odměny. Podzimní zvířetník byly jen recyklované Dožínky. Na závěr - opravdu bych ráda zlepšení herní ekonomie.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru