• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

VI. level

Tifone

Kolemjdoucí
V šetém levelu je potřeba "koupit" hlavní sídlo v trpasličím stylu. Ale pro otevření je potřeba 75000ks žuly a 1000ks mědi. přitom skladovací kapacita je na žulu 33000ks a na měď 800ks. Poradíte někdo jak na to? nebo kde mám chybu?
Díky
 

Waso

Učedník
Ne, chybu nemáš.
Jen musíš vylepšit Trpasličí portál na stupeň 2. :cool:
PS: A nic si z toho nedělej, že jsi na to nepřišel hned... ...nejsi sám. :D
 

Ezran SVK

Učedník
1677756568594.png

ale ako píše jasnost, na dokončenie kapitoly potrebuješ až lvl.4
 

Tifone

Kolemjdoucí
až prolezu VI. level bude ještě potřeba vyrábět žulu a měď a tím pádem mít trpasličí portál? nebo to můžu potom prodat a postavit tam něco "užitečnějšího"
 

Waso

Učedník
Je to tak, že na konci levelu bouráš.
Pokud děláš "úkoly", doporučuji počkat, až tě systém vyzve.
 

GorGlin

Veterán
Ale místo už navždy musíš držet na tyhle neužitečné věci.
Každá kapitola má mrtě budov které musíš postavit jen proto aby jsi prošel dál.
No, vlastně ne, postupně se to zhoršuje.
 

Lovec Krys

Legenda
Můžeš zbourat (jak už psali hráči přede mnou). A já dodávám, že to platí pro každou kapitolu: Osadnické budovy jsou užitečné jen v konkrétní kapitole - každá osadnická kapitola má své vlastní osadnické budovy a svůj vlastní portál.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
@Tifone Měl jsem 21 lomů a 6 sléváren. Kapitolou jsem prošel za 41 dní. Nešetři místem pro dočasné budovy.
Od teď budou kapitoly většinou delší a delší a budeš potřebovat více a více prostoru pro dočasné budovy.
 
Nahoru