• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.98

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Další aktualizace je před námi, která proběhne ve čtvrtek 20. února. Nová verze 1.98 nám přinese několik změn a oprav. Napište nám vaše názory na nynější aktualizaci. Jak se vám líbí?
 

luterina

Veterán
je mi líto že Žabí princ oslabí, ale jsem tedy zvědavá jak bude vypadat celý ten systém odměňování za Věž :)
 
Naposledy upraveno:

Lovec Krys

Legenda
Nová funkce ve věži - proč nebyla testována na betě? (pravda, je to celkem k ničemu, ale přesto nasazovat to na ostrou bez testu je koledování si o chybu).
Sousedská - konečně ji tedy budu moci dávat i já (čímž můžu ukončit svůj bojkot, kvůli otravné a zdlouhavé ruční - tedy alespoň pro společenství, zbytek má i nadále smůlu).
VB v divu za dia - duplicitní, lze koupit i jinak a ve větším množství - akorát to bude hráče štvát (a to ještě nemluvím o těch, co se ukliknou a omylem utratí dia).
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak konečne budou zjednodušené motivace pro všechny co hrajou na PC :) Jupí, ten žabí princ je trošku sklamání,ale asi nemužeme čekat, že by nám chteli neco usnadnit ve hre.. Jinak se teším na tuhle aktualizaci :)
 

Saux

Znalec fóra
To zjednodušení sousedské výpomoci se mi líbí, jen mi není jasné, jak dochází k výběru vhodné budovy pro motivaci kultury? To jako hra vybere a nabídne k motivaci tu budovu, která v tom městě zrovna dává kultury nejvíce?
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - stačí občas někoho motivovat na mapě a když ti to vrátí, tak ty mu potom následně vracíš motivaci "ze zvonečku" a tam to jde také zrychlenou motivací. Takže časem můžeš získat slušný počet sousedů, se kterými si vracíš motivaci zrychleným způsobem.

Aktualizace hry v tomto směru je fajn, ale dávat do divů "snadný nákup VB za dia" je nepříjemné, může snadno vést k "ukliknutí" a dia jsou v čudu.
Navíc snížení účinnosti žabího prince se mi opravdu nelíbí. Byl skvělý a teď je z něho dýchavičná ropucha ...
 
Naposledy upraveno:

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Já motivuji celou mapu přes aplikaci, tam to jde rychle a právě proto bych také uvítal zrychlenou motivaci všech sousedů i v prohlížeči, že bych kvůli tomu nemusel do aplikace.

Ludi: Proto je dobré mít nastavené, že utracení diamantů musíš potvrdit. Co se žabího prince týče, já se s ním setkávám jen v turnajích, takže jejich oslabení mi ani trochu nevadí, spíš naopak.
 

Ludi

Veterán
@Victorious1722 - tak jasně, že je třeba mít nastavené upozornění na dia, jenže je to i tak poněkud "svádějící" víc než dřív. Nevím, jak daleko jsi ve hře, ale bojová síla žabího prince byla opravdu skvělá. Od doby, co mám bojovníky z Tábora, už bojuji hlavně s nimi a jsou bezva. Proto ze snížení účinnosti žabáka nejsem nadšená. Dá se sice použít, ale je prostě slabší. Je to poznat.
 

iDavis

Legenda
Zrejme nastala nejaká zmena. Po aktualizovaní mi v mobilnej verzii v rebríčku zobrazuje výsledky posledného dobrodružstva, turnaj tam zatiaľ nemáme..
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Mám dotaz: trofej z minulého týdne se do historie společenství nezapsala, je to správně, nebo už se tu rýsuje nějaká chybka?
 
Nahoru