• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.95

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Drazí hráči, blíží se první aktualizace hry tohoto roku na verzi 1.95. Proběhne již tento čtvrtek 9. ledna. Zajímají nás vaše názory na nynější aktualizaci. Jak se vám líbí? Napište nám vaše postřehy a názory!
 

DeletedUser4336

Guest
Ač hraji primárně v prohlížeči, a mobilní verzi beru jen jako doplněk pro některé aktivity, tak nejvíc oceňuji zobrazení obživlých surovin mezi ostatními, předtím to bylo zbytečně zdlouhavé, a hráči se mohli cítit v nevýhodě. Snad dojde časem i k dalším doplněním, jejichž absence hru hráčům znesnadňuje.
 

duchacek2

Pokročilý žák
asi super, ale hodilo by se i na prohlížečovou verzi přidat tu šipku co je na mobilu když zadávám výrobu na manufaktuře a nebo taky jak jsou ty obíhající úkoly co jsou od první kapitoly jak se furt protáčejí dokola tak když splním nebo chci změnit úkol přidat tabulku na výběr úkolu něco jak je v dobrodružství. Né že by to bylo tak že by se plnily všechny najednou ale dalo by se vybrat otravné klikání mě leze na nervy.
 

Slniecko

Znalec fóra
Me by zajímalo, kdy konečne pustí tu zjednodušenou motivaci všem hráčum??? Už by se to hodilo, ne? Otestováno je to dostatečne, všichni, co to mají jsou s tím spokojení, tak šup s tím i pro ostatní :)
 

DeletedUser4336

Guest
Všichni spokojení jsou, jen já bych odstranil to neustálé poletování mincí a kladiv přes oblast výběru motivací, není přes to nic vidět, protože se to objeví velmi často přesně tam, kde chceme s dalším výběrem. Nezbývá než naslepo, anebo počkat, až to odletí.
 

flego

Mistr slova
Přehled zboží doplněný o živoucí je fajn,otravovalo mě otevírat hlavní budovu vždy, když jsem navštívil věž,palec nahoru :)
 

redking123

Pokročilý žák
No tak jeste ty divy... Furt to umi prilis malo, aby se to dalo pouzivat vyhradne. Predstavuju si to takhle:

Programator: To tlacitko pro dilny jsem udelal i do manufaktur, je to jedna sablona, je to snadne.
Project manager: To je skvele, ale davat to tam nebudem, moc bychom je rozmazlovali. Mozna casem.
Programator: Oki, je to pripravene

A nebo uz je Elvenar pro Inno jen vedlejsak, na ktery uz vsichni kaslou a podle toho to vypada.
 

Lovec Krys

Legenda
@redking123 Taky existuje možnost, že nynější tým vývojářů je jiný než ten, co začal (možná i několikátý) a programový kód nabublal do podoby, kdy se v něm nikdo dostatečně nevyzná a každá změna je rizoková z hlediska "nesouvisejících" chyb. Ale to bez přístupu ke zdrojovým kódům nezjistíme.
Anebo zjišťují jak to udělat aniž by se appka stala nehratelná z hlediska rychlosti.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
TO vkládání bodů do divů ostatních hráčů přes aplikaci by bylo opravdu potřeba. Takhle spousta hráčů přichází často o možnost získat odměny z divů členů společenství. V našem společenství King's Landing máme sami několik hráčů kteří hrají jen přes aplikaci v mobilním telefonu a například i teď během DSka je to trochu v tomhle ohledu znevýhodňuje. hlavně nemůže člověk pořádně ve společenství kolovat body protože se někteří k tomu hold stále nemohou připojit.
 

DeletedUser7138

Guest
I mě stále chybí vkládání bodů do divů jinych hráčů na mobilní aplikaci. Hra je opravdu dost hezká a výborně propracovaná. Neni ale dobré, aby hráči na mobilní aplikaci byli znevýhodněni. Doufám ze uz se na tom pracuje. Jestli ano tak se uz těším
 

papap

Mistr slova
Zdravím,nevím kam to napsat,tak napíši sem,jestli nevadí.
Před chvílí jsem se chtěl přihlásit do hry a po kliknutí na svět kdy se hra načítá se zobrazí bílá obrazovka s logem plugin adobe flash player,kde je psáno,že se spustí pravým tlačítkem,ale nic nejde a nic se dál neděje.Má blbost,nepřepl jsem si hru do html5,ale teď se nedostanu do hry.Nevíte jestli se to dá z venku nějak změnit,nic jsem nenašel,díky...
 
Nahoru