• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.94

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Drazí hráči, blíží se další aktualizace hry na verzi 1.94, která proběhne již tento čtvrtek 12. prosince. Zajímají nás vaše názory na nynější aktualizaci. Jak se vám líbí? napište nám vaše postřehy ohledně hry!
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Pozitivní změna je určitě navýšení odměny v diamantech u hlavních bossů, ale věřím že to bude náležitě vykompenzováno, k naší nespokojenosti, snížením počtu vyhraných diamantů u menších strážců bran.
Dále doufám, že se bude snižovat šance na získání manovce atd. protože se jich v inventáři kupí velké množství.
 

DeletedUser5695

Guest
Také se přimlouvám na změnu v odměnách, manovců a úlomků je moc. Nebo bude úkol: Postav manovcový prales?
 

Ludi

Veterán
Mě teď ve Věži padají dobré věci. Dřív jsem měla dlouhé období také pořád manovce a úlomky 500 apod., nyní se to nějak obrátilo. Samozřejmě, že mi padají i pitomosti, ale vždy mi padne i něco slušného, takže je to zase o náhodě.
Věž pro společenství bude určitě fajn. Hodně lidí ji u nás hraje, tak se odměny pěkně znásobí.
 

DeletedUser4275

Guest
Po aktualizaci se mi změnil potřebný počet dokončených provincií pro rozšíření města z dokončených provincií ze 465 na 475. Což se mi vůbec nelíbí. Měl jsem provincie prozkoumané a jen jsem chtěl jejich dobývání využít pro zimní úkoly, a teď mám prozkoumat a dobýt o 10 víc?
 
Nahoru