• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.93

iDavis

Legenda
@athlan podobne ako predošlé testovanie hromadnej výroby, aj tu môže funkčnosť závisieť od viacerých vlastností progresu daného hráča / množiny susedných hráčov. Ten výber, ktorí hráči to testujú zrejme nie je náhodný, ale sú to hráči presne s nejakými vlastnosťami, ktoré technicky môžu rozlišovať to, ako táto funkcia funguje. No a je možné, že takýchto hráčov na bete nie je dostatočne veľa, a preto sú zapojení aj vybratí hráči z live.
 

Lovec Krys

Legenda
Anebo se to někomu pro live servery prostě nechtělo vypínat.
Jediné, co mě na tom štve, je to, že nejsem mezi těmi, kdo to mají zapnuté.
 

DeletedUser4169

Guest
Pokud bych vybral konkrétní sestavu vstupů funkce tak si nasimuluji i chování výstupu při jejích příznacích.
Testování se dělá proto, aby se předešlo právě těm situacím, které nejsou běžné a nemohu je otestovat přímo, protože mě nanapadnou,
Proto jsou betatesty, ne na konkrétní, teda předvídatelný situace :)
 

DeletedUser4336

Guest
Taky mi přijde, že výběr hráčů není zcela náhodný, přijde mi, že někdo je prostě do těchto testů zahrnut, a někdo není, bez ohledu na aktuální funkci.
 

DeletedUser4169

Guest
Anebo.. tam pracuje někdo šikovnej.
Podle skladby speciálních marketingových nabídek jim šéfa obchodního oddělení dělá asi stavební technik, tak proč by nemohl ve vývoji dělat zootechnik nebo nedostudovaná učitelka žejó.
 

DeletedUser1321

Guest
Ahoj lidi,
hraji na víc účtech a tu funkci mám na účtu, kde mám města na obou serverech. Nemůže to mít souvislost? Napište kdo ji má a má město pouze na jednom serveru.
 

DeletedUser4336

Guest
Nemůže, třeba já mám jen jedno město, druhý svět nemám otevřený.
 
Nahoru