• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.93

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 28. listopadu proběhne nová aktualizace 1.93. V této verzi přinášíme opět několik oprav chyb. Napište nám, jak se vám líbí. :)
 

DeletedUser7138

Guest
Za mě opět radost ze změn v mobilní appce. Jsem moc rada, ze stále pracujete na zprávách. Moc děkuji :):):)
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak teď jste mě opravdu naštvali s tou vaší akcí na černý pátek. Artefakty za dva tisíce? To jako vážně?
Myslela jsem, že máte alespoň nějakou úroveň a umožníte získání artefaktů v budoucích eventech a ne prachsprosté vydělávání na zoufalosti lidí s nedovyvinutými mazlíčky.
Zklamali jste mě, Inno. A to hodně.

PS: Fénix zůstane na čtyřce a když neuvidím možnost získat další artefakty herní cestou, tak ho asi časem smažu. Takhle z něj moc nemám.
 

iDavis

Legenda
Súhlasím. Žiadať 80€ za artefakty je nemysliteľné. Zaujímalo by ma, koľko ľudí im na toto skočí, ale obávam sa, že sa predsa len nájdu nejakí, možno menší hráči, ktorí sú niekde na začiatku, hru veľmi nepoznajú a len niekde počuli / videli, že fénix je super budova, takže tú šancu nesmú prepásť.
 

DeletedUser4336

Guest
Momentálně testuji možnost motivací v prohlížeči jako u mobilní aplikace, předpokládám že to zatím v ostré verzi ještě nebylo hromadně vypuštěné nebo se mýlím?
 

Ludi

Veterán
Já už v prohlížeči novou motivaci mám. Je to dobré, ale funguje to jen v rámci společenství a na mapě jen při vracení motivace. Když chci jít motivovat na mapu, je to stále klasika.
 

iDavis

Legenda
Palec hore za zimné pozadie. Nová verzia (pre väčšiu hraciu plochu) vyzerá naozaj podarene, najmä v okolí veži a dolnej ľavej časti (s lenivým snehuliakom). :)

Zároveň som dnes po dlhšej dobe vyskúšal hru prepnúť do režimu HTML5 a mám pocit, že v porovnaní s verziou, kedy som ho skúšal naposledy, dospel k nejakým zlepšeniam a celkovo do takej hrateľnosti, že som ochotný si ho od tejto chvíle ponechať. Je vidieť, že niektoré fonty a prechody ešte nie sú úplne čisté, ale vzhľadom k tomu že hra šľape tak ako má, je to pre mňa len detail.
 

DeletedUser4336

Guest
Fjorgyn >> Ludi psala, že to jde i jako vrácení z mapy, tzn. z oznámení.

Každopádně na společenství a vratky parádní, konečně se nemusím přihlašovat na mobil a zase zpět. Jediné co mi na tom vadí je to rušivé lítání mincí a kladiv přes pole výběru hráčů, to není moc šťastně řešeno.

iDavis >> Poslední dobou jsem to nezkoušel, ale zase tak dlouho to není, a zlobilo mi to stejně jako předtím. Tvářilo se to plynuleji, ale ve skutečnosti docházelo k mikroprodlevám, což mě omezovalo hlavně při hraní dobrodružství, kde je třeba provést hodně operací a každá mikroprodleva je znát.
 

luterina

Veterán
Druhý den jedu v HTML, grafické nastavení ve městě mám na střední a zatím - oproti před měsícem - všechno v pořádku, co ale musím dělat co jsem ve Flash nemusela, to je zvlášť přizpůsobovat oddálení města na hru ve městě a zvlášť na psaní do chatu, když mám mapu oddálenou na 75% tak to co je v chatu není moc čitelné - písmena jsou malá a příliš zdeformovaná, jinak u nás sice nemáme ještě všichni rychlou motivaci na PC dostupnou, ale ti co mají - včetně mě - si to moc pochvalují a ve spolku to přidává na pohodě, tedy všem z týmu, kteří se na tom podíleli? velké díky! :)

Každopádně na společenství a vratky parádní, konečně se nemusím přihlašovat na mobil a zase zpět. Jediné co mi na tom vadí je to rušivé lítání mincí a kladiv přes pole výběru hráčů, to není moc šťastně řešeno.

musím se přidat, když kliknu na motivaci jak mi letí přes pacičky okénka s počtem získaných kladívek a mincí, musím čekat až odletí, než jsem schopná zaměřit správně cíl a potvrdit další pacičku..., nehledě na to že z toho dostávám závratě :D že bych i já ocenila aby mě to informovalo někde jinde kde by to ve výhledu na pole hráčů tolik nevadilo :)

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7386

Guest
Ahoj,nevím zda se to tu už nepsalo,ale od kolegů ze spolku jsem se dozvěděl,že se při motivaci nyní nově na PC ukáže nabídka co chci motivovat,aniž bych musel navštívit město kolegy,jako to už prý probíhá dříve přes mobil.Mně se tato nabídka neukazuje.Hraji jen v PC,používám HTML5
 

DeletedUser4336

Guest
ik-wtfko >> Co vím, tak to mají jen někteří hráči, a sice jako testovací verzi (podobně jako kdysi např. hromadná výroba v dílnách), ostrá verze ještě nebyla vypuštěna, takže hráči co nebyli vybraní, musí počkat, až se to vývojáři rozhodnou vydat pro všechny.
 

luterina

Veterán
tak zlaté je to i jen v tom oznámení, teď dokonce mi přijde že i sousedi jsou v pacičkování aktivnější, což znamená víc opacičkovaných budov a tudíž i víc mincí a kladívek při sklizni :) @Emhyr var Emreis II , jj, je to vážně hodně dobré :) :D
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4169

Guest
ještě by to chtělo doplnit vylepšenou motivaci do mapy a ne jenom do oznámení
Hlavně, by to chtělo vylepšenou motivaci nastavit plošně a ne ji dát jen některým. Stejně tak je to na betě, kde se to dá ještě pochopit, ale pustit na live servery funkci jen pro někoho? Proč, aby Vám dělali testery? K čemu je pak ta beta.. wtf.
 

DeletedUser4169

Guest
Sorry, sorry, nehci bejt jen negativní, ale jak sem psal, i na betě to dali jen části hráčů (a pořád to má jen část hráčů), takže tenhle argument je nesmysl.
Prostě to jen překlopili na live servery. Obecně testovat plošnou funkci jen na vzorku uživatel je základní nástroj. Nicméně pokud funguje, nastavím ji nejprve plošně na testovacím servisu a pokud tam funguje, můžu pokračovat na live servery.
 
Nahoru