• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.92

Lovec Krys

Legenda
Na appce nehraji, ale uživatelům appky to přeju. Teď jim ještě přidejte ty divy a pak můžete přenést podpory z appky na pc.
 

DeletedUser4336

Guest
O tom dost pochybuji, že se ještě něco z aplikace přenese na pécéčko, protože různá zjednoduššení nejspíš vznikla jen jako úspora práce a datového toku, i přes to, že se jedná o dost vypečenou záležitost, jak zkrátit čas s některými funkcemi ve hře. Na mobilu se vyskytuji jen částečně, a část z toho zahrnují i výrazně výhodnější motivace na mobilu, každopádně zprávy jsou pro hráče přínos, který nepochopím jak tak dlouho mohl ve hře chybět. Co se týče filtru nevhodných výrazů, tak ten mi ve hrách naopak přijde jako docela zbytečný, protože většinou nefunguje zcela správně a zahrnuje i slova, která moc nevhodná nejsou, sic tady jsem se s tím zatím moc nesetkal.
 

DeletedUser467

Guest
No... tohle

"Pokračujeme v nikdy nekončící snaze vylepšit uživatelské rozhraní na základě hráčských podnětů. Některé tyto změny budou ze začátku dostupné pouze nízkému procentu hráčů, abychom je mohli řádně otestovat. Tyto změny budou aktivovány po vypuštění updatu."

by měla být sousedská výpomoc z appky pro prohlížeč :)

index.php
 

DeletedUser5695

Guest
Každopádně na PC se zlepšilo zadávání v dílnách za což velké díky (těšíme se na stejné u manufaktur, hráč si s různorodostí zadávání jistě poradí), motivace přes PC je utrpení.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Od včerejška mám aktualizováno na verzi 1.92 a zprávy v appce nikde. Opravdu ta možnost není nebo ji jenom já nemůžu najít?
 

iDavis

Legenda
@Saux hromadné zadávanie výroby v dielňach. Časť hráčov to mala aktívne už dlhšie, pre všetkých sa to sprístupnilo tou aktualizáciou.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Taky tomu moc nerozumím. Jestli se teda bude čekat, až všichni hráči aktualizují, tak to taky můžeme čekat věčně, protože někteří, co mají účet se ke hře nepřihlásí i měsíc...
 

Angedev

Velmistr písma
Nikdo nepíše, že mají mít všichni aktualizováno, ale že musí mít všichni aktualizaci dostupnou, což chvíli trvá, ale rozhodně to nebude nic tragického ;)
 

DeletedUser4336

Guest
Thespia >> Možná je to tím, že by to měli dělat lidi co skuteně něco chtějí vylepšit, pak ty to šlo rozpoznatelně rychleji, mi přijde, že je to jen z donucení. Skoro.
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Je třeba napsat nám na českou podporu pomocí odkazu v příspěvku výše, tam můžeš psát česky :)
 
Nahoru