• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.92

DeletedUser7138

Guest
Moc děkuji za zprávy v apce. Je to bomba, ze se vám to podařilo. Doufám jen, ze také vývojáři pracuji na funkci která umožní hráči na apce vkládat body do divu jiného hráče. Zatím je hráč, který hraje jen na mobilní aplikaci značně znevyhodnen. Je problém nashromáždit runy divu, o který ma zájem, když nemůže přispívat do divu jinych hráčů, který div maji. I ve společenství nemůže pomáhat ostatním členům s divy.
Ale za ty zprávy velké díky ☺
 

Miroslav12

Učedník
Dobrý den, mě by zajímalo, proč nejdou posílat zprávy kolegovi z týmu, když jsem na návštěvě v jeho městě. To znamená, prohlížím si jeho město a například se ho chci na něco zeptat, kde co získal, bude tam mít třeba nějakou budovu ze soutěže a já jí nebudu znát, budu zvědav a problém, musím opustit jeho město a pak teprve psát. Nešlo by to nějak změnit? Mít přístup ke zprávám když jsem v jeho městě? Ale i třeba u ostatních hráčů, mimo můj tým, abych mohl konverzovat, další věc, určitě by bylo zajímavé mít taky možnost vidět jeho vylepšení, kdy uvidím přímo úroveň jeho budovy, to teď není možné. Dodám že píšu o mobilní verzi hry, přes počítač nehraju, takže nevím jak to vypadá na kompu. Díky za případné odpovědi.
 

Miroslav12

Učedník
Máš pravdu, už to funguje, ale ta možnost podívat se na hráčovo vylepšení nejde, ale píšu jen o mobilní verzi. Díky za reakci.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru