• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.91

Deleted User - 500563

Guest
Blíží se další aktualizace na verzi 1.91, která proběhne v pondělí 4. listopadu. Napište nám co si o nové aktualizaci myslíte!
 

DeletedUser5695

Guest
Ahoj, v poslední verzi byl pro celé naše společenství problém s načítáním výsledků po skončení turnaje, tak se prosím na to také mrkněte, nevím, zda to souvisí s aktualizací, ale vypadá to tak :)

A pak bych chtěla vědět, jak je to s protistranou, opravdu naši protivníci v provinciích, věži a turnaji využívají naše bonusy? Fénixe, stromky, posílení jednotek z divů? Pro hedvábný turnaj nemám možnost odpojit prameny, nemám místo v rámci zahájení Amuni, díky za vysvětlení jak fungují tyto bonusy doopravdy.
 

Alliin

Kolemjdoucí
Ahoj, hraji převážně na mobilu, takže mě moc těší, že i tam konečně bude možné vidět odměny získané v turnaji. Doufám, že se to bude týkat i odměn za pomoc spoluhráčům při výzkumu Prastarých divů. Každopádně tohle vylepšení vítám.
 

DeletedUser5474

Guest
To s tou hromadnou výrobou v dílnách moc nechápu, já už to můžu u sebe na počítači zadávat pár týdnu zpátky, tak by mě zajímalo, co přesně je to za změnu
 

Deleted User - 488716

Guest
Změna je v tom, že teď to má jen někdo a nově to budou mít všichni.
 

luterina

Veterán
Za recepty krmení požadavek úlomky kouzel jsem ráda, mám jedno město kde nemám teď možnost získávat za relikvie lepidla, takže palec nahoru, jen bych ocenila kdyby těch receptů na krmení bylo více, na každý turnaj jich mám tak jedno až dvě, což je velmi velmi nedostačující, zadávání výroby hromadně na dílnách super a na mobilní už mi vyjela tabulka s odměnami za turnaje, díky!
 

DeletedUser3079

Guest
Také bychom ocenili kdyby bylo Krmení více. Zodiaci Medvědi si berou hodně, zvlášť panda. A k tomu Fénixové. Nevadilo by je mít i ve Věži, tak by mohlo být více cenností co nejsou normálně přístupné jinde :) ...A také, hodně dlouho se mluví o Craftění Artefaktů, třeba za Relikvie, za Úlomky Run i Náhodné Runy. Klidně i za určitý počet Surovin. Vůbec by nevadilo kdyby s další verzí se v Akademii Kouzel objevili Artefakty které se dají vyrobit. Je zde hodně těchto budov už. ...Mohli by tam být i budovy samotné, pro ty kteří je nestihli získat. Na bázi jak Šachovnicoví Set, který jak jednou už někdo 1x má, tak se tam už neobjeví. Bylo by to fér vůči těm kteří nemají Artefaktové Budovy ale artefakty na Dobrodružství a jinde získávají. Samozřejmě ne levné. Třeba za 10x úlomek runy. Nebo za 10 náhodných run přímo. Či za 25-50? Relikvií? No není to slabá budova, tak proč by nemohla stát tolik :)
 

luterina

Veterán
o tom přemýšlím už delší dobu, nemá smysl kraftit rostoucí budovy, když není možnost na ně získat artefakty, pokud počítám ty z DS, tak vytáhnout jednu budovu na lvl 10 je otázka snad i několik let?
 

DeletedUser4336

Guest
Artefakty navíc se zatím objevují pouze občas v dobrodružství, otázka je, jak je tohle fungování celé zamýšleno do budoucna.
 

DeletedUser467

Guest
Rozvíjející se budovy v řemeslné výrobě jsou strašný nesmysl zabírající akorát místo něčemu užitečnějšímu, pokud k nim nedají artefakty. Za celou dobu od skončení eventu s fénixem jsem získala jen 3 artefakty fénixe, přičemž jeden jsem musela použít, abych alespoň jednoho fénixe dala na lvl 10. Tedy mám v inventáři 2 artefakty. Vytáhnout dalšího fénixe na lvl 10 je s takovouto na roky.
 

DeletedUser3079

Guest
Tak rozvíjitelmé budovy jsou v akademii už pár týdnů, problém jsou právě artefakty. K čemu je dobré, že si hráč vycraftí třeba fénixe, když nemá šanci rozvinout ho na použitelnou úroveň.
Páni, mohl bych poprosit o obrázek? Ještě jsem v Craftingu neviděl nikdy nic takového. Moc děkuji :)
 
Nahoru