• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.90

DeletedUser4336

Guest
Krásná oprava testovací fáze hromadné výroby dílen na prohlížečích, konečně odpadne zbytečný výběr kouzelných dílen zvlášť. Nová funkce je určitě zajímavá, zatím si ještě nedovedu představit co to pro mě bude znamenat.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Celkově bych aktualizaci hodnotil jako aktualizaci jedné vlaštovky a to zavedením přehledu provincií. Jen mě tak napadlo v souvislosti na předchozí diskuzi ohledně aktualizací jak jsem zmínil nápad zavádět i stejný přehled hráčů co mají různé divy, tak zde někdo psal argument že asi by se mu nechtělo klikat v té tabulce přehledu. Ale u přehledu provincií ten obsáhlejší přehled nevadí nikomu a nebylo to ani tak moc složité a dokonce ani nepředstavitelné.

Zavedení hromadného zadávání v kouzelných dílnách je spíše záležitost opravy a tuhle opravu by potřebovali i manufaktory ;)

A co se týká mobilní aplikace tak až na věcnou opravu chyb celkem nic moc ... soukromé zprávy i vkládání VB do divů jiných hráčů asi nejsou dostatečně zajímavá. Ale tak co očekávat od demo verze hry že?
 

DeletedUser2988

Guest
Manufaktury nebudou mít hromadné zadávání jako obyčejné dílny z důvodu, že nelze na všech manufakturách vyrábět 24h a 48h výroby. Takže mít manufaktury na různém levelu, včetně úrovně, která umožňuje vyrábět živoucí zboží, a pak kliknout na hromadnou výrobu 24h - to jaksi nefunguje. Proto to dle mého názoru nebude na manufakturách a mám dojem, že jsem toto odůvodnění i někde četla (tím myslím od oficiálního zdroje)
 

Ludi

Veterán
Na dílnách stále hromadné zadávání nemám. Doufala jsem, že po této aktualizaci už to přijde, a nic. Krmení v Řemeslné výrobě mi úplně zmizelo. Už jsem to tu psala víckrát a stále se nic neděje.
 

Angedev

Velmistr písma
@Turunen : I kdybys měl seznam třeba 100 provincií, pořád je to daleko méně, než u prastarých divů, protože tam můžeš přispívat každému hráči na mapě. Když budu hodně skoupá, řeknu, že by jich byly tisíce. Navíc u provincií máš jen 2 možnosti - k boji a k průzkumu. Divů máš s 15. kapitolou už 30. To by byl správný maglajs :D
 

Lovec Krys

Legenda
Jenom já jich mám 16 (2 jsem smazal a 1 budu přistavovat po dokončení kapitoly).
No možná můžeš 1 odečíst, pokud by v seznamu nebyly divy na maximální úrovni, do kterých již nejde přispívat.
 

DeletedUser3346

Guest
@Angedev Dobrá tedy ... a co udělat ten seznam jen pro objevené hráče na mapě jako systém tržiště? A seznam by se zobrazoval v přehledu divů při otevření okna daného divu.

@CorwinOfAmber aspoň někdo si to nějak dokáže představit ... ono jasně je tam teď spousta aspektů ale argumenty typu proč to neudělat tomu moc nepomáhají ... jsem rád že někdo zde napsal argument jak to třeba udělat i když je to jen špička ledovce ale je to mnohem víc než ostatní argumenty o složitosti. Zvláštní je že existují argumenty proč to nejde, které jsou i promyšlené ale kdyby stejná míra obsahovala i jak by to možná šlo tak to tam už není.
 

papap

Mistr slova
Co jste udělali s krmením v řemeslné výrobě,po aktualizaci se mi nenabídlo ještě ani jedno.jak mám asi krmit ptáka a medvěda...
A ještě proč se pohybují elvenarové mimo cesty a procházejí budovami,to vypadá dost divně...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser4336

Guest
Turunen >> Ono udělat jde všechno, ale je otázka jaký bude přínos pro hru oproti úsilí do vložení. Můj názor je, že hra by spíš potřebovala nějak trochu nakopnout, a tyto vychytávky tím rozhodně nebudou. Vychytávky jsou dobré, ale až když má hra komplexně co nabídnout.

Ludi >> Asi šlo jen o tu opravdu testovací fáze, opravdu nebylo dobré, když to fungovalo jinak než na mobilu. Samozřejmě to chce uvedení do ostré verze, aby ostatní hráči nebyli znevýhodněni, ale co si pamatuji, tak na mobilu než se to uvedlo do provozu, tak to trvalo věčnost. Shodou okolností jsem byl "zařazen do testování" jak mobilní verze, tak prohlížečové, nevím čím jsem si to vysloužil, ale jsem za to rád. Co se týče žrádélka, tak teď mi v akademii padá strašně moc, to už je asi třetí krmení během jednoho dne, ani předtím jsem neměl vyloženě nouzi, prostě zase ukázka jak je to špatně odladěné.
 

DeletedUser4680

Guest
Ahoj. Možná je to jen dojem, ale ve společenství se množí nesouhlas s nastavením obtížnosti turnaje, který je většinou pro hrače do konstruktu od druheho kola bojem nehratelný. S nástupem lovců a žab zařazených protivnikovi je turnaj dost naročný. Je fakt že svitkový patří mezi náročné, ale nebyl změněn propočet mezi hráčem a soupeřem? Pokud se to přestřelilo je to dosti pro ně demotivující :(
 

iDavis

Legenda
Nevidím v tom problém. Dostávame X prostriedkov, ktorými sa stávajú turnaje ľahšími - stromkové budovy, časoskok, simia, zbrojíž z veže, fénix, medvede.. že občas nastane krok, ktorým sa ta náročnosť nejak zase zvýši mne osobne nijak neprekáža.
 

DeletedUser4680

Guest
tykalo se to hračů, kteří těmi prostředky většinou nedisponují, ja stím zatím nemám také problém, ale hodně hračů to může odradit
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
ono je to taky složením jednotek (a jejich typem). dnes jsem ubojoval 6* svitků - jedinečné vylepšení jednotek postavené nemám a fénixe jsem nakrmit zapomněl :D pravda, tak 30-40% byly výkupy (těžší kombinace nepřátel) ale jinak to šlo. a divy mám poctivě vylevelované na nízkých úrovních, donátory nevedu jako někteří :D

taky když lidi bojují jen s kasárnou, není divu, že se to nedá. je potřeba mít žoldnéře, cvičák a také se nevyhýbat výcviku orků za orky.
 
Nahoru