• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.76

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 4. dubna 2019 nás čeká nová aktualizace, která přinese vylepšení a opravy chyb. Dejte nám vědět, jak se Vám líbí! :)
 

DeletedUser6886

Guest
Ahoj, chci se optat při boji se mi zobrazuje pouze tlačítko Vyjednávat nebo Bojovat. Když dám bojovat sestavím armádu a mám pouze tlačítko BOJOVAT, což mi ale provede rychlý boj. Dá se to někde změnit, dle obrázků na internetu pomalý boj existuje a to co tam mám já je Automatický boj. Dokonce i v nastavení jsou 3 úrovně detailů Grafické efekty v bitvách. Poradí někdo?
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Je nám líto, ale změna momentálně není možná. Jedná se o chybu hry, na jejímž odstranění už technici pracují. Bohužel se jedná o chybu velmi komplikovanou a její řešení se tedy může protáhnout. Omlouváme se za komplikace!
 

DeletedUser2988

Guest
od pondeli je event, v appce je vzdy grafika mesta drive
 

Vicky1177

Mistr slova
v1.76.4-(1126ddb) (2019-04-12 13:02) Jako ještě ráno byla výroba manufaktury na elixíry level 23 3458 za 3 hodiny, před chvílí jsem měla 644, na který jsem omylem klikla a sebrala. Teď zase 3458?? Co to jako má být a proč jsem přišla skoro o 3000 elixírů? Bohužel jsem nestihla screen...
 
Nahoru