• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser341

Guest
Chce to hledat vyváženější cech? Mně se vymění do 24 hodin všechno...
 

aikomi

Mistr slova
S pryskyrici je velky problem o tom nepochybuji. Ale u mne s tim ani neni problem.Náš cech nema v elementalech zatim zadneho pryskyricnika, ale brzy uz mit budeme. Ja na to mam trosku mensi figl, ze nemam problem si sehmat pryskyrici :)
 

DeletedUser2995

Guest
Už mne to vážně nebaví,,, výměnu surovin u Elementálů na Inno fakt totálně podělali.... už 3 dny nevyměním svoje suroviny za pryskyřici... a když otevřu trh tak z 35 stránek je 19 !!!! jen poptávka na pryskyřici.... no comment, jak mám pokračovat ve hraní...hlavně že řeší ptákoviny jako změny hodnot u starých budov...

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
dej si výhodnou nabídku :)
 

aikomi

Mistr slova
přesně tak, ja mam takovy prebytek kamene, že nevim co s tim...... tak si dej vyhodnou nabidku a uvidis, ze ti to treba nekdo vezme.... :)
 

DeletedUser1198

Guest
já pryskyřici mám (na W) a mohu potvrdit, že bych jí mohl vyrábět na CD, vše mi ve společenství hravě vezmou, ale občas vezmu i mimospolečenské nabídky. Mám postaveny jen 2 výrobny, ale víc se mi jaksi nevešlo. Je to prostě náhoda, jak se hráči v cechu sejdou a jaké je rozdělení surovin Celá tato výroba a turnaje jistě ještě zamíchají společenstvími, soudě tak dle nabídek na členství v jiných společenstvích, které našim členům chodí.
 

Angedev

Velmistr písma
Tak od nás je u elementálů zatím jen jeden člen a 2 se k tomu blížíme... No a hádejte co, všichni 3 s pryskyřicí :D Tak snad budou měnit sousedé :)
 

DeletedUser341

Guest
U nás měli první tři (včetně mne) kámen, další tři platinu, a teprve zítra vstoupí první pryskyřičník... Že to je takhle spočítané... :D
 

Silversnake

Mistr slova
Zdravím, když skončím vývoj u Elementů, mohu bez "následků" prodat budovy? Abych neskončil na nějakém blbém úkolu. Hlavní úkoly mám splněné, u podružných stavím "40 věčných ulic". Tak nevím jak dál....
 

DeletedUser4169

Guest
Nová úkolová řada přijde až s novou rasou, takže kdoví. Ale úkol na to nebyl někde od víl nebo orků, tak bych byl v klidu.
 

DeletedUser4169

Guest
u pidilidí právě jsem, na začátku a zatím to nechtělo.. a už asi chtít nebude, sem u sbírání mrkve..
 

Angedev

Velmistr písma
Právě že to chce na konci prodat ten jejich portál - Jarní hájek ;) Já z nich před chvílí vylezla, tak si to ještě pamatuji, na rozdíl třeba od trpaslíků :D
 

Angedev

Velmistr písma
Na gems je to vedené jako poslední úkol Půlčíků, ještě by neměl patřit do kapitoly Elementálů (nadpis Harvest Festival také odkazuje na Půlčíky) :) Ale asi bych tuto diskuzi ukončila, nebo dostaneme vynadáno, že jsme ve špatném tématu :D
 

DeletedUser3281

Guest
Vyřeší se nějak ta zapeklitost s relikviemi? Já budu mít bonus na mramor, jenže mramorové relikvie používám na kouzla rozjímání. Což je takové poměrně zapeklité, to rozjímání používám často :/
 

aikomi

Mistr slova
ja zas pouzivam magickou vyrobu, a to po mne chce kristal a kouzelny prach....to si nevyberes....jedine jet vice aktivne mramorovy turnaj, kde se da timto zpusobem nasbirat spoustu relikvii, no a nebo si odpustit kouzlo rozjimani :)
 

DeletedUser3281

Guest
Ano, tohle mě samozřejmě čeká, obojí defakto. Jenže vzhledem k rozpadu toho zboží, rozpadu many, semen mi tohle přijde už vyloženě jako klacek pod nohy :/ Už teď semínka u spermičíků, bez eventu technicky není rozumný způsob jak jich vyrábět víc a doufám, že na ně budovu seženu. Jak ale vyřešit pak produkci živoucího když mi to ještě žere bonus...
 

ElfNostradamus

Veterán
Zdravím, když skončím vývoj u Elementů, mohu bez "následků" prodat budovy? Abych neskončil na nějakém blbém úkolu. Hlavní úkoly mám splněné, u podružných stavím "40 věčných ulic". Tak nevím jak dál....
...jsem asi v polovině ale konec je:
Element. : úkolová řada: ...70.postav 40 cest 71. vyzkoumej vylepšení víly 72. trénuj 1000 víl + 8 střetů 73. dodej 20k obojího nezvýhodněného živého zboží 74. vyzkoumej divy
tot´ vše ... doufám, že s novou rasou nebude nějaké překvápko typu prodej portál :)
 
Nahoru