• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Elementálové

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3071
  • Vytvořeno

DeletedUser5234

Guest
Ahojte,
trosku jsem nastvany na to, ze jsem dostal bonus na platinu a k tomu potrebuju relikvie zeleza. Jelikoz pouzivam zelezo na kouzlo sila zasob, citim se byt znevyhodnen. Jsem sam nebo to vadi jeste nekomu? Ostatni kouzla nevyrabim, nebo jen obcas, pac je nepouzivam. Tohle mi prijde trosku nefer.
s pozravem
Brzy
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@brzy : zrovna síla zásob je kouzlo, kterého mám víc, než stíhám spotřebovat. 1 - 2x týdně okouzluju všechny dílny a sílu zásob mám v tuto chvíli 263x :) pokud si to dobře pamatuji, tak turnajové provincie 10+ mají právě tohle kouzlo v třetím kole. takže stačí jednou za čas vložit více zdrojů do turnaje a těch kouzel musíš mít mraky. mimochodem pokud často okouzluješ dílny, zkusil bych tam někam nacpat věž prosperity :)

větší problém bych spíš viděl v inspirujícím rozjímání, které žere právě tu potřebnou relikvii a jiným způsobem se opatřit nedá.
 

DeletedUser199

Guest
zdravím nelze mi splnit úkol viz obrázek zcela evidentně se nejedná o 5tou vodní formu protože tu jsem dostavěla teď a ukol se nesplnil, ví někdo jaká forma se vlastně má postavit ?

ještě mě napadá že by to mohla být forma země 4 mám a to by byla 5tá no nechce se mi pokusem omyl zbytečně vyhazovat surky za dohad
 

Přílohy

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    142,7 KB · Zobrazení: 105

bembela

Znalec fóra
Děkuji za rasu elementálů ... moc krásná rasa ... včera jsem jí zdárně dokončila a moc jsem si jí užila ... nádherná grafika . Víc takových do budoucna:)
 

Lovec Krys

Legenda
@Bembela Koukám, že někteří jsou rychlíci. No mi to bude určitě trvat mnohem déle, už teď nejspíše nebudu schopen narvat questem požadovaný počet výrobních budov lesních elfů a zároveň mít dostatečný počet budov na manu, abych to uživil. A jelikož nedostatek místa u elementálů bude ještě mnohem horší, tak se ta kapitola asi dost povleče.
 

DeletedUser341

Guest
Prosím, zkušené "elementalisty" od radu - na WiKi jsem se dočetl, že Kanály generují minerály i bez připojení na portál. Zkoušel někdo, jestli generují i když portál vůbec není?
Jde mi o to, jestli dřív vynalézt portál (i když na něj teď stejně kvuli eventu ještě pár dní nebudu mít místo), nebo začít v klidu Kanály, pár jich postavit a začít hned generovat minerály (zda by to fungovalo)...
Když vezmu v potaz, že na postavení portálu a potřebných forem (3+3+4+5) na max level potřebuji skoro milion minerálů, tak při základní produkci 60/h je to i s 8 kanálama 86 dní, což je poměrně hodně na "vzásadě zbytečnou surovinu"... Rád bych ji tudíž začal produkovat co nejdříve
 

paulo1414

Mistr slova
@ramaloke ..ahoj...neviem ci kanaly produkuju mineraly aj bez pripojenia na portal... to som neskusal. ale jedno Ti mozem poradit.... nepotrebujes vylepsit vsetky formy na max lvl... ja mam z kazdej formy vylepsene iba na lvl 2 po jednej budove... a to uz budem tych elementalov koncit... ja som to riesil tak ze som najskor vylepsil portal na lvl 4 aby sa vyrabalo co najviac a az potom staval potrebny pocet budov, ktory ja dany aj ulohou... takze to mozes skusit aj Ty, ist touto cestou... vela zdaru Ti prajem
 

DeletedUser341

Guest
Už jsem přemýšlel, že nebudu upgradovat vše - i když 1xlvl3 od každé formy myslím nějaký povinný chce...

To že produkují bez připojení je napsáno na WiKi, tak tomu věřim, ale jestli i bez existence portálu, budu asi muset vyzkoušet, no :) Každopádně dík za radu, určitě mi to ušetří spoustu minerálů a třeba budu moci pár kanálů časem zbourat (na napojení 3+3+4+5 forem by jich mělo stačit 6 v pohodě)
 

DeletedUser341

Guest
Kolegyně v cechu mi potvrdila, že to prý funguje... Takže jsem vyzkoumal kanály a začal teď právě dva stavět... Večer budu vědět, jestli to generuje, ale minimálně ke stavbě nepotřebují kanály napojení na portál :)

Edit: Potvrzuji funkčnost jak jsem slíbil - sice na kanály zatím nefunguje bonus z "Obchodního cechu", ale to se dalo poměrně čekat :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

papap

Mistr slova
Nešlo by prohodit v manufakturách,aby bylo živoucí zboží nahoře a normální zboží dole.Jak je člověk zvyklý z dřívějška,tak už několikrát jsem si zadal ocel místo platiny a ještě na okouzlené manufaktuře.To bych se z toho...
 

Silversnake

Mistr slova
Domnívám se, že výměna surovin u Elementálů je asi problematická. Zajímala by mne % statistika jaké je zastoupení v surovinách u těch, kteří jsou u Elementálů. Je dost hráčů, kteří přestanou hrát a pak tu máme teorii pravděpodobnosti která např. říká:
- k El. dojde 40% hráčů se surovinou "A"
- k El. dojde 40% hráčů se surovinou "B"
a např. jen 20% s pryskyřicí. A jak tedy mám směňovat suroviny? Na trhu mám nabídku hráče Aleona: za 16 560 pryskyřice chce 66 240 platiny? Je to normální? Teď jsem zaseklý protože mám platinu a už dva dny mi ji nikdo nesmění 1:1. nebo 0,95:1. Co dál?
A když už je tu obchodník, tak ať je alespoň kurz 1:1 a poplatek v mincích. A ne nevýhodný poměr.
 

DeletedUser341

Guest
Kurz 1:1 lze u obchodníka dosáhnout vylepšením jednoho z divů na max level (toho čmeláka, teď si nemohu vybavit název :) )... Ale to neberme jako reálný příklad.
Co se týče problémů s obchodem s živoucím zbožím, potýkáme se s tím všichni. Před 3 týdny bylo na W problém sehnat platinu. Jediný, kdo ji na trhu nabízel byl "pavelpavelpavel", a ten měl kurz 1000 platiny za 2200 pryskyřice/kamene... Později slevil kurz za kámen... Před týdnem začlo být platiny dost, pavlovo nabídky zmizely a teď je zas málo pryskyřice. Jediné, čeho je pořád dost, je kámen (ano, mám bonus na kámen :D )... Takže je potřeba vydržet asi - já osobně nemám problém s tím, že by mi nabídky z trhu nemizeli, ať poptám cokoli (platina i díky tobě! :) )

Jinak u nás v cechu jsou teď 3x měsíční kámen, 2x platina a 0x pryskřice...
 

papap

Mistr slova
Jo tohle taky nechápu.Ale je to každého věc.Mě osobně elementálové baví nejvíc ze všech ras,takže si je pěkně užívám...:)
 

Silversnake

Mistr slova
Už mne to vážně nebaví,,, výměnu surovin u Elementálů na Inno fakt totálně podělali.... už 3 dny nevyměním svoje suroviny za pryskyřici... a když otevřu trh tak z 35 stránek je 19 !!!! jen poptávka na pryskyřici.... no comment, jak mám pokračovat ve hraní...hlavně že řeší ptákoviny jako změny hodnot u starých budov...

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru