• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.43

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 23.11. 2017 nás čeká nová aktualizace. Těšíte se na první aktualizaci mobilní verze? Napiště nám.:)
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
a já si ani nevšiml, že mi lidi po městě přestali chodit :) ale třeba na ně jen dopadla podzimní únava.

spíš mě baví sledovat trpajzlíky, jak místo převozu surovin z výrobny do portálu jezdí pořád z jedné výrobny do druhé. pak se člověk diví, že jim to tak dlouho trvá :D raději nechi vidět, kam budou jezdit, až jim postavím krčmu.
 

Angedev

Velmistr písma
Ještě doplnit do appky funkčnost prastarých divů a budu naprosto spokojená :) Ty mi chybí nejvíc, když zrovna nemůžu pokračovat ve výzkumu kvůli pomalé výrobě...
 

DeletedUser3877

Guest
Kdyby někdy v budoucnu udělali podobně geniální tabulku na zadávání výroby jako je na udělování výpomoci, tak by to hodně ušetřilo moje nervy. Vstup na tržiště z nabídky místo z budovy bude asi fajn, ale to mě zas tak moc nezdržovalo.
Vůbec nejhorší je zatímní absence turnajů a eventů, tím se z té aplikace stává jen doplněk, nikoliv náhrada.
 

LivingPool

Pokročilý žák
Zdravím, mám pár postřehů po aktualizaci apky.
Když píši do chatu, tak se po 1. max. po 2. odeslání zobrazuje, že se připojuje a chat je nepoužitelný, stalo se mi, že při psaní skočila hra zpět do města a napsaný text tam již nebyl.
Další problém je při sběru mincí po mapě, chvíli to běží a najednou jde do black screenu a telefon je chvíli mimo, než se mi podaří dostat do lišty a vypnout apku natvrdo (Huawei P8 Lite).
A když už se přihlásím znovu, tak za chvíli hláška "Někde se asi stala chyba" nebo tak nějak :rolleyes:
Také se přestaly zobrazovat manufaktury na kouzelný prach, předtím jsem na nich měl level 1 a je tam stále, teď mi naběhly.
Pro jistotu mám místo vrbiček černé flekance :(
A je to více budov jak koukám.
A kde že je to tlačítko pro přístup k obchodníkovi?
 

Vicky1177

Mistr slova
Jo jo, asi tak. Zase mají problém, asi budou nějací začarování. ;) Vyzkoušeno v Chrome i posledním Firefoxu a jen toto:
 

Přílohy

  • elvenar.jpg
    elvenar.jpg
    462 KB · Zobrazení: 83

papap

Mistr slova
Hmm,tak tady na ten bílý povrch jsem opravdu čekal.To zase bude nepřehledné a chaotické a hlavně splývají na něm určité věci.A ještě jsem kvůli tomu přišel o výběr okouzlených dílen... :-(
 
Naposledy upraveno:
Nahoru