• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.31

Iddun

Guest
S další aktualizací, která nás čeká, očekáváme příchod nové rasy, už jste se o ní dozvěděli vše potřebné? Veškeré informace naleznete v tomto vlákně. Kromě nové rasy se dočkáte opět opravených několika chyb a menší vylepšení prastarého divu. Nalákaly vás tyto novinky? Těšíme se na vaše názory!
 

iDavis

Legenda
Grafika budov novej rasy je nádherná a zdá sa že splnili prianie hráčov, aby sa aj budovy spriatelených rás odlišovali podľa výberu rasy na začiatku hry, takže za to palec hore. :) Avšak vraj budú vyžadovať tiež veľa miesta ako draci a čarodejníci a tak sa asi zase budeme s len dvoma ďalšími rozšíreniami utápať v jeho nedostatku..
 

Silver Whisper

Guest
Už se těším:D, Půlčíci jsou krásní a barevní a po tmavých Dracích to bude moc příjemná změna:). Jsem ráda, že dlouho opomíjené tržiště dostane nový kabát, už bylo na čase;).
 

Santerr

Veterán
Taky jsem na Půlčíky moc zvědavá, vypadali zajímavě, akorát to tržiště nevím, no... budou mít elfové i lidé stejné tržiště, nebo jsem si jen nevšimla, jestli bude nějakej rozdíl?
 

DeletedUser2097

Guest
Tržiště obou původních ras (Lidské i Elfí) budou tuto éru sjednoceny na velikost 4x5 a pokud mi neutekla na betě nějaká maličkost jsou stejné:

800px-0000_Y_Humans_Trader_2_0010.png
 

Darkness2613

Guest
Mě by zajímalo, zda se neuvažuje o otevření dalšího pruhu pro stavbu. I tržiště se zvětší, tak by to bylo super mít více místa, aby se dalo využít všech možností, které hra nabízí a ne jen omezené množství :);). Je mi líto, že si nemůžu vystavět všechny budovy z eventů, nemohu mít všechny divy a přidala bych si i žoldnéřský tábor, ale není místečko :(. Chtěla bych všechnu tu krásu staveb ve svém městě, jsem asi hamoun :rolleyes:, velký možná :cool:.
 

DeletedUser2097

Guest
Další pruh, jak říkáš otevřen bude, naše městečka budou moci pojmout celkem 12x11 rozšiření a tento pruh bude umístěný na pravou stranu, čimž se prozatím vyplní místo na této straně.

Znázorněno níže:
Screenshot_2.jpg
 

iDavis

Legenda
Keď sa tak na to pozerám, možno by nebol zlý nápad pre nejakú novú rasu ktorá príde v budúcnosti vytvoriť novú špeciálnu plochu, ktorá by bola využívaná pre nejaké potreby tých nových osadníkov.. ;) Avšak teraz som ten hamoun asi ja @Darkness2613 :D
 

Eragon92

Znalec fóra
Mě by zajímalo, zda se neuvažuje o otevření dalšího pruhu pro stavbu. I tržiště se zvětší, tak by to bylo super mít více místa, aby se dalo využít všech možností, které hra nabízí a ne jen omezené množství :);). Je mi líto, že si nemůžu vystavět všechny budovy z eventů, nemohu mít všechny divy a přidala bych si i žoldnéřský tábor, ale není místečko :(. Chtěla bych všechnu tu krásu staveb ve svém městě, jsem asi hamoun :rolleyes:, velký možná :cool:.

Já mám volných ploch hafo ale dostat se k nim... Takže nové pole by byly asi fajn ale hlavně by to chtělo víc rozšíření z výzkumu...
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím, tak jsem se jukla na betu kolik bych měla mít provincií abych mohla otevřít nový výzkum hobitů dle inna 250. Já jich mám 405.
Od draků mám ještě 6 ploch na rozšíření a teď přibudou další plochy . Ty než všechny získám tak bude konec světa :D.
Sice je perfektní , že mám možnost se rozšiřovat za dia , ale nejsem milionář a kdybych byla nehrála bych Elvenar :D.
Zřejmě bych cestovala a možná dělala i dobré skutky třeba v Africe nebo v Indii nebo v Dakotě v rezervaci Lakotú a možná i tady , třeba bych Santerr koupila jednorožce za ten krásný rozhovor ;):D.
No , ve výzkumu hobitů jsou údajně prý opět dvě rozšíření , což je přesně na ty dva krásné divy. Jo jo budeme se potit a nejen letním horkem ,ale věřím, že to zvládneme. Na hobity se těším , město draků je studené. Manufaktury osadníků draků a čarodějů jsou moc pěkně propracované ,ale ostatní budovy nic moc.
Má nejmilejší budova z draků je Nekonečné schodiště, které teda nevlastním jelikož je docela drahé , ale chodím se kochat k jiným bohatým :D. Takže díky jim .

800px-SC_premium_4x6.png


Miluji lebky :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Darkness2613

Guest
Děkuji za odpovědi, již jsem to zkoukla v reálu a omlouvám se pozdní poděkování, celodenní služební cesta ;).
 

DeletedUser76

Guest
Santerr , klidně i dva nebo tři . Tys takové milé hodné člověčí stvoření zabalené do kouzelného hávu sešitého nitkami fantazie :rolleyes::D.
Pláči jak já pláči , naštěstí se velikost domů nemění ale velikost dílen na 3x7 ach ,vůbec nevím kam to dám a manufaktury na drahokamy na 4x6 , to je zase maso :D. Tržiště , docela jsem si na toho dromedára z vesmíru zvykla za ty dva roky hraní , takže se mi po figurce zřejmě bude stýskat. Se tam v tom městečku pásl spokojeně na travičce a vůbec si nestěžoval, že jsem ho věčně přemisťovala :D. Jinak nové tržiště vypadá moc pěkně :).
Odcházím , jdu se loučit pomalu a jistě s dromedárem , ještě spolu pokecáme a vykouříme hrstku toho lahodného tabákového listí od půlčíků ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
poslední jednotka, která je označená jako obrněný střelec nebude střelec?
Líná žába má dosah útoku 1?
 

DeletedUser1590

Guest
Špatně se díváš, 1 je rozsah pohybu...rozsah útoku je 8.

//odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
To jsem si také říkal, na betí Wikině jsme to měl za překlep, ale tady je to taky
Já mám legendu řazenou tak, že první je rozsah útoku, tedy 1 a potom, je rozsah pohybu, tedy 8.
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím ve spolek , tak jsem dnes čučela na wikču o kterou se nám tak krásně stará náš Ódin a právě jsem se zamilovala.
Holky musíte uznat, že Torrin si vyloženě říká o hudlana :D.
Jestli pak se nám promění v prince ?
Kluci taky můžou líbat :D.

Torrin , bůh úrody je vážně božský :rolleyes:.

800px-H_Premium_5x5.png
 

DeletedUser76

Guest
Víš jak to chodí , buď princ ocumlá ropuchu a pak má překrásnou babu nebo šereda ze zoufalosti ocumlá ropušáka a pak má prince .V tvém případě chlape vážně nevím, ber to tak, že budeš průkopník ,přinejhorším z modráš nebo budeš mít bradavice. Ovšem za úvahu stojí ten fakt,že máš křídla, jsi přeci anděl aby si tě nespletl s přerostlou mouchou . Má rada , pro jistotu až ho budeš líbat je nech doma a pak nám dej vědět jak to dopadlo :D:D:D.

Dodatek : holky tím nemyslím, že jste šeredný :D:D
 
Nahoru