• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.30

Iddun

Guest
Nová aktualizace je tu a nás opět zajímá váš názor. Dojde například k mírnému zpřehlednění režimu přesouvání budov. Nehledě na opravené chyby!
 

papap

Mistr slova
Také jsem na to zvědav.Ještě k tomu kouzlo Dimenze ze soutěže a bylo by to hodně super. :)
 

Maxa

Znalec fóra
u presunu budov sice doslo ke zmene a zpruhledni se vice mista, ovsem prehlednosti to nijak moc neprida. Volná pole stejne nejsou viditelná a přehledná. vidět jou pouze cesty, ale spocitat volný pudorys a nebo najit prekazejici obsazene pole je stale stejne obtizne az nemozné. Nepochopim, když uz se neco v tomto duchu inno snaží vylepsit, neudělá to porádně, ale pouze kosmetickou upravou. Zmena barvy volného pole by byla 10000000% prínosnější a to i bez teto upravy pruhlednosti.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Chápu dobře, že dokud neotevřu tržiště, nebo se neodhlásím a přihlásím, tak se mi nové suroviny nepřičtou a moje se odečtou?
 

Magni

Guest
Chápu dobře, že dokud neotevřu tržiště, nebo se neodhlásím a přihlásím, tak se mi nové suroviny nepřičtou a moje se odečtou?
Suroviny se odečtou ihned po vytvoření nabídky. Po přijetí jiným hráčem se již nic neodečte, rozhodně ne ze skladů. A ano, přesně takhle je to psáno, takže je to tak i myšleno :) Ve směs se nic nemění, jen je potřeba suroviny vybrat z tržiště.
 

dRaczek

Pokročilý žák
Magni pravda moje chyba s tím odečtením. Nejdřív píšu a pak teprve myslím. :rolleyes:
Santerr no je to trošku podobné jako ve WoW tam mi zboží chodilo poštou a dokud jsem si nevyzvedl tak tam zůstalo.
Ještě mě napadlo v poště to bude napsané, že nabídka byla přijata?
 

Magni

Guest
Oznámení o přijetí nabídky cizím hráčem samozřejmě zůstává v upozornění ("zvonečku") pořád :)
 

Maxa

Znalec fóra
když se inno necim zabyva, tak stejne jen polovičatě. Byla tu snaha o zlepšení přesouvaní budov, ale to že se budoby nejen přesouvají, ale i boří, to je ani nenapadne. a co teprve když chcete zbourat cestu.
 
Nahoru