• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.29

Iddun

Guest
Nová aktualizace je tu! A co v ní bude? Zjistíte způsob výpočtu nových divů a došlo k úpravě několika chyb ve hře, včetně opravy v úkolové řadě Menhirokova služba. Jste spokojeni s tím, co přinese nová verze? Chceme znát váš názor.
 

papap

Mistr slova
Opět aktualizace o ničem.Kdyby se radši věnovali,jak zmenšit počet klikání při výpomocech ve spolku a i ve hře obecně,to by bylo rozhodně účinnější a milejší pro hráče,než opravovat nějaké chyby,o kterých člověk ani neví že jsou a nebo nějak ve hře nevadí...
 

papap

Mistr slova
Já neřikám,že mě hra nebaví a nechci nikoho urážet a neurážím,jen prostě píši jak to je.Ty chyby si v jedné aktualizaci udělají sami a v další je opraví,tak to podle mne hře nic nepřinese.Bylo tady navrženo a odesláno spousta super nápadů,ale ty ve hře asi nikdy neuvidíme a to je škoda,jelikož takové nápady od samotných hráčů jsou nejlepší a ty by samotnou hru určitě vylepšili.Kdyby na ty aktualizace tolik nechvátali a nechávali si více času,tak by to také jinak vypadalo,si myslím... :)
 
Naposledy upraveno:

Iefyr

Guest
Jn, a kdyby je neopravovali, zas budou ti špatní... :D nehledě na to, že na chybách další vývoj stavět nemůžeš. Kvůli drobný chybě můžeš leckdy zjistit, že to musíš přeprogramovat celý, a pokud ti na tom stojí další části kódu, může se ti to rozjet celý... :) a věř mi, že to potom opravovat nechceš. Jasně, vždycky něco uteče, a to při sebelepším QA, automatizovanejch testech, beta testech... ale je toho určitě minimum.
 

DeletedUser1148

Guest
Myslím si ,že je dobré opravit chybičky a i chápu ,že vznikají.Akorát mi pořád chybí odstranění chyby v pacičkách.Pořád se nezobrazují tak ,jak by měly.Sice si dobře pamatuji kdo je jak ve spolku aktivní ,ale je pravda ,že pacičky to přeci jenom usnadnily.Tak snad s příští aktualizací se dočkáme :)
 

papap

Mistr slova
Však to já také neřikám,že by se neměli opravovat chyby.Mě jde o ty začátky tvorby.Sice nejsem programátor,takže vím o tom prd a jen si myslím,ale kdyby ty aktualizace nevycházely,tak častěji,tak by bylo na vše více času a mohli by být pak třeba v pořádku.O tom tu celou dobu diskutuji a spousta lidí mě tu odsuzuje,že jsem bůhví co.
Ale jak píši,vím o tom prd,tak by to tak třeba být nemohlo,to už nevím.jen mi to prostě přijde takové vše narychlo vytvořené,z pohledu hráče.Přeci je to tak všude,když se na něčem pracuje déle,tak je to pak lepší.A této hře by nějaký ten čas navíc bez další aktualizace určitě nevadil ,jelikož když proběhne změna a nevím že má proběhnout,tak si pak nějaké změny ani nevšimnu,to až když si to tu přečtu...
 

DeletedUser2097

Guest
Tak by to bylo u her, které mají začatek a konec papape, ke kterým se vyíjejí maximálně patche, jako jednotný ucelený přidávný balíček obsahující i opravy. Toto ale neplatí pro online hry, které se vyvíjejí v průběhu několika let. U takovýchto her to prostě nelze. Vývojáři se u každé online hry snaží, a můžeš mi věřit, že to není žádná sranda, počet chyb minimalizovat na hratelné minimum. V Případech, kdy už chyba/y dosáhnou takových rozměrů, kdy je zapotřebí odstávky, či dlouhodobého stavu Offline se snaží společnosti provozující Online hry vyhnout nebo nám o tom dávají vědět předem. Proto právě provádějí častěji updaty a po malých datových balíččích aby v nejhorším bylo možno chybu co nejrychleji opravit či odstranit. Navíc jako takový předskokan slouží beta server k testování a až poté se obsah dostavá k nám na Live servery.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2097

Guest
Žádný problém :) klidně se ptej a vysvětlím, pokud budu vědět :) Svět online her je holt trošičku komplikovanější .
 
Nahoru