• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.21

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
V boji vám nyní pomůže nová magická, lehce temná, jednotka.

Další novinkou jsou turnaje společenství a to není vše. Jaké další změny vás čekají ve verzi 1.21, se dozvíte ZDE.

Jak se vám tahle aktualizace zamlouvá?
 

Santerr

Veterán
Zase nějaká nová jednotka, která bude k ničemu a opět se budeme muset vracet ve výzkumu zpátky, tohle už mi začíná celkem vadit.
Pokud se něco dává do výzkumu zpětně, už by to tam mělo zůstat napořád jako nepovinné a ne, že s další aktualizací to stejně MUSÍM vyzkoumat... :(
Jinak na ty turnaje jsem zvědavá, třeba mě začnou možná i bavit. ;)
 

papap

Mistr slova
Je to furt dokola,nové jednotky co jsou k ničemu,ale kvůli nim se pak musí vracet výzkum uplně zbytečně,vše se jen točí kolem boj. systému.Těmito kroky se hra nikdy neposune kupředu a furt bude stát na jednom místě.Což se už hráčům podle mého přestává líbit.Co kdyby se vývojáři třeba věnovali zlepšení a zrychlení motivace pro hráče (nějaký schválený nápad tu už byl) nebo jiné věci,ve hře je jich dost.Ale hold asi si vývojáři stojí za svým a chtějí z parádní hry,co byla předtím,udělat hru plnou nesmyslů a zbytečností.Myslím,že v tomto jsou vývojáři trochu mimo.Toto není bojová hra!!!
Když se chtějí chlapci šťourat v boj. systému,tak by stačilo ubrat na síle nepřátel,aby byly poměry sil spravedlivější a myslím,že by to bylo ok.A né plýtvat tolika aktualizacemi,co nikam nevedou...
 
Naposledy upraveno:

Eragon92

Znalec fóra
k čemu proboha další jednotka???? Už tak je jich tam víc než je potřeba. Jsou tak slabé, že jsou k smíchu, vůbec je nepoužívám a ani ten kerberus se mi moc zatím neosvědčil, a jelikož rekrut trvá tak dlouho mám dojem že se taky nevyplatí
 

DeletedUser676

Guest
Myslím, že vývojářům chybí představivost. Přidávají jednotky, které už ve hře jsou, jen jim oblečou nový kabátek a naštvou hromadu lidí, že to musí zpětně zkoumat :D
Osobně je mě jasné, že budou časem asi silnější než ty jednotky co máme, ale jaký má pak smysl si vybírat na začátku rasu, když stejně pak budou mít všichni to samé :(
 

Santerr

Veterán
@Eridu Ten výběr rasy na začátku se mi už taky zdá zbytečný, nejen kvůli armádě, ale porovnej si města elfů a lidí ve stylu lesních elfů. Rozdíl mezi nimi poznáš už jen podle hlavního sídla a kasáren, což s tímhle tempem odbourají s příchodem další rasy. :( Mně osobně se třeba právě ta rozdílnost na začátku líbila, každé město mělo něco do sebe. Teď jsou už bohužel stejná...
 

GorGlin

Veterán
Nezlobte se na mě, ale co je tohle za řeči?
Z poslední aktualizace, co přinesla ty tři řady pěti okýnek do tábora v kasárnách je jasné, že do cvičiště patří ještě mák a do tábora obrněnci.
Tohle ještě prostě přijde, možná že další výzkumy budou až s novou rasou, ale to se uvidí.
Jestli to bude jako do teď, neteřba si tím příliš lámat hlavu.
Kerberos je rychlý a má na máky o 40 procent víc do útoku, ale s ohledem na to, že má menší dmg i hp, tak stejně není třeba stavtě cvičiště ani se tím nějak zaobírat.
Ano, ten výzkum je nepříjemnost, ale ted díky turnajům můžete dát svému výzkumu citelný urychlovač.
Jak to bude u ostatních jednotek, jeslti se tu objeví další, výkonem podobná starodávným lesním duchům se ukáže.

Vývojářům nechybí představivost, jen to co se rozhodlo, před kdo ví jak dlouhou dobou sem pouští postupně, protože kdyby nasadili všechny výzkumy hned a zastavili tak pokročilé hráče na půl roku byla by reakce asi o dost horší.
Jistě si uvědomovali, že hráčům berou lízátko a ti budou křičet a kopat.

A co se odměn ve stpolečenství týče, jsem zvědav, jak to dopadne, když jsem u nás zkusil nahodit téma se jednou za čas pokusit o nějaký lepší výsledek, devět členů nezareagovalo a jeden odešel.
 

Eragon92

Znalec fóra
Řeči jsou to úplně normální.... Místo aby ladili hru cpou sem další zbytečné a nepoužitelné jednotky.

A představivost? Kolik jí člověk musí mít aby v orčí kapitole vymyslel orka se sekerou atd. ??
Jinak mě osobně neberou lízátko ale znechucují celou hru, alespoň, že jsem konečně došel k Lesním duchům a bude trochu změna
 

Santerr

Veterán
Z poslední aktualizace, co přinesla ty tři řady pěti okýnek do tábora v kasárnách je jasné, že do cvičiště patří ještě mák a do tábora obrněnci.

To je pravda, že tam ještě přibudou jednotky, ale předpokládám, že po lesních elfech budou ještě další rasy, které mohou přinést další nové jednotky. Na co nám jsou tři typy jednotek víl a dva typy jednotek orků? Třeba trpaslíka taky nemáme ještě ani jednoho, nebo nám ho za půl roku/rok přidají taky? A třeba rovnou dva, jednoho se sekerou a druhýho s palcátem... Mezitím nám ještě zpětně vecpou vylepšení těch jednotek, které teď přidali jako nové. o_O Jako... upřímně... mě ty nové jednotky nezajímají, jsou mi k ničemu, protože bojovat stejně nemůžu, jelikož jsem, dle vývojářů, moc daleko v provinciích, tak cítili potřebu mě nějak "zabrzdit" a ty počty, co tam mám prostě nemám šanci ubojovat ani náhodou. I kdyby mi dali možnost postavit si do boje osm oddílů jednotek místo pěti, prostě nemám šanci a jsem opravdu zvědavá, jak dlouho budu muset čekat, až to pro mě bude ubojovatelné. A ty nové jednotky mi zatím opravdu nepomohou...
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
  • Opravili jsme chybu, kdy výcvik jednotek způsoboval obnovení stránky hry a nešlo je tak vycvičit.
Díky bohu! :)
 

Maxa

Znalec fóra
porat nam tam pridáváte do výzkumu jednotky a my musíme zpětně zkoumat. Takže až zrušíte ve výzkumu turnaj, tak nám tam vložené VB můžete rovnou vložit. Nebo o ne sprostě přijdeme jako na Betě ?

tak aktualizace už proběhla a samozřejmě se nic nevrací. úplne stejné jako naše úřady. Platit se musí okamžitě, ale když mají neco vracet, tak se nekoná :-D


// doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Eragon92

Znalec fóra
Asi je to nějaký komplexní problém :D a radši ať to nechají tak než aby zas pro změnu třeba nešel rekrutovat golem
 

paulo1414

Mistr slova
to co robia vyvojari je pomsta pre celyvychodny blok za to ze prehrali vojnu. Jak na slovenskom tak aj na polskom servery su same staznosti a kazdy iba nadava, Ja sa im ani necudujem. Takto dodrbat peknu hru, len tak niekto nedokaze. je mi z toho uz zle.
Nech sa konecne spametaju a zacnu do hry implementovat navrhy hracov, vylepsenia, ktore nam ulahcia klikanie a nie nekonenecne zdokonalovanie niecoho co totalne zkazili!!!!

a ked sme u tych bodov co sme kazdy dali do vyzkumu na turnaje, tak preco nam ich nevratia, tym sposobom ze nam dokoncia vyzkum tych nepotrebnych vil??? To ich nenapadne.


// doublepost - sloučení příspěvků - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser494

Guest
To opravdu brečíte kvůli čtyřiceti VB? Nacpali jste jich do výzkumu tisíce a máte problém s tím, že tahle konkrétní položka zmizela, že ta hra má nějaký vývoj... Kdybyste byli v prvních kapitolách, budiž, ale jestli jste u víl, tak to fakt nemá smysl řešit. Hra je zdarma a vy požadujete furt jen nějaká odškodnění... Jak vidíte, s bojovým systémem se něco dělá, řeší se, přidávají se jednotky, které mají pomoci. Zatím jsou pro vás slabší, protože vy už máte dvakrát vylepšené původní jednotky, ale až sem přijdou do výzkumu i ta vylepšení, tak se to vyrovná...

Jednorázově snížit počty všude je blbost, spoustě lidí se bojuje dobře, jelikož mají adekvátní počet vybojovaných provincií vzhledem ke svému postupu ve Výzkumu. Vy (jako já taky, co si budem povídat) jste daleko vpředu prostě, tak se asi netřeba divit, že ty boje jsou fakt těžké...
 

papap

Mistr slova
No jo,jenže kdyby jsme nebyly tak vepředu,tak by jsme měli ve městě prd,jelikož by jsme neměli skoro žádné rozšíření.Kdyby sem tam přidali do výkumu nějaké to rozšíření navíc,tak by to bylo ok.
 
Nahoru