• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.160

voyager-1

Velmistr písma
já bych navrhl opravit toto: Nedávno když jsem chtěl prodat posílení vojska, např. osvícená střelnice tak při pokusu prodeje mi to ukázalo, že budova vypršela anebo je funkční. Nyní to už není, ukazuje to jen při běžném najetí myší a při prodeji, pokud má hráč těch budov více se může stát, že se splete.
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Navrh - v nahledu mesta kdyz prepnem na kosticky misto budov (alias vypnem nahled na budovy a vidime nahled jako v elvenarchitectu) tak by nam moc pomohlo mit u kazde budovy treba nejaky znak/sipecku ze se da jeste vylepsit. Napr mam manufakturu na zelezo na urovni 25, ale vyzkoumano mam na 27, jenze v tom mnozstvi budov a vseho lehce zapomenu. Tohle by mi alespon reklo hele tady mas jeste co vylepsovat.
 

voyager-1

Velmistr písma
taky Vám mizí kolečka ve zprávách ? Myslím kolotoč výměny VB. Pořád musím hru restartovat aby se zas ukázala.
 

GorGlin

Veterán
občas někdo napíše, že si smazal vlákna, ale to je fakt výjimka.

Tak já už můžu říct, že jsem Elfovi a radovanovi v patách.
Portál je na čtyřce, dělám 8 kusů za den to je základ
že se k tomu jeden dohrabe daleko za půlkou rasy je smutné, ale moc bych se o tom nerozmazával.
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
Já to myslím tak, že když kliknu na zprávy, tak tam kolečka prostě nejsou, nebo třeba jen jedno nebo dvě. Pak dám restart a je tam zase všech sedm. A to je celý den dokola.
Někdo ze spolku psal, že je to od poslední aktualizace, trochu mě udivilo, že si na to tady ještě nikdo nestěžoval.
 

Ludi

Veterán
voy, tak už se mi to stalo taky, ale od poslední aktualizace mi dost zlobí tržiště. Dám max 2 nabídky za sebou, někdy jen jednu a pak už další nejde. Musím tržiště resetovat a pak pokračovat.

@ElfNostradamus - kolečka ve Sci-fi obnovujeme pravidelně, máme hráče, který je správcem koleček a svědomitě se o to stará :cool:, takže tam závada rozhodně není. Opravdu nejsme začátečníci :p. Při problému, který zde popisujeme, zmizí všechny zprávy a stalo se to už i spoluhráčům na betě i na cz1. Jsou s tím spojené i potíže s Tržištěm, ale není to u všech hráčů, je možné, že problémy mají také něco společného s aktualizací prohlížeče.
 

ElfNostradamus

Veterán
Ludi, moje informace je spíše všeobecná ne namířená na váš profi spolek :)
...možná jiní méně často mažou a tudíž se jim to může časem sekat, kdo maže-ten jede :)
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj, komu mizí zprávy - můžu se prosím zeptat, jaký používáte prohlížeč?
 

klapa

Mistr slova
taky mně mizí zprávy a taktéž pomáhá aktualizovat stránku, dělá mně to Chrome i Edge
 

Boobika

Pokročilý žák
no chvili vypadalo ze ctrl+f5 zabralo ale vcera to mizeni zprav bylo castejsi obnoveni stranky zpravy opet zobrazilo.
 
Nahoru