• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.154

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 9. června bude hra aktualizována na verzi 1.154. Líbí se vám vylepšení, jež se ve hře objeví? Podělte se s námi o své názory a postřehy! :)
 

BaluWizova

Pokročilý žák
Ahoj, psal nam novy hrac, ze jiz neni mozne si vybrat svet na kterem chce hrat :( chteli jsme ho do Arendylu k nam, ale haze to jen na Wyniador. Je to chyba nebo to tak ted je? Diky
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj BaluWizova,

každý hráč by měl mít možnost hrát v obou světech. Pokud se hra spustí ve Winyandoru, mělo by stačit se ze hry odhlásit a při přihlašování vybrat svět Arendyll. Jestliže tuto možnost nemá, ať nám prosím napíše přímo na herní podporu a přiloží screenshoty, ze kterých bude problem patrný, rádi situaci prověříme :)

Luonnotar
 

Mescal

Znalec fóra
Vidíš, @Luonnotar a mě ta obrazovka, dávající možnost si vybrat svět jen zdržuje. Hraji jen ve Winyandoru a v Arendyllu jsem byl jednou omylem, když mi na myš spadla kniha a tak mi myš posunula a odklikla špatný svět. :)
Osobně bych uvítal, kdyby šlo tento rozcestník mezi světy nějak v nastaveních účtu volitelně deaktivovat. Prostě moje město ve Winyandoru mi zabírá tolik času, že si nedovedu představit mit druhé město ještě v jiném světě.
 

voyager-1

Velmistr písma
@Mescal ono záleží na prohlížeči a jeho nastavení. Já když spustím prohlížeč, tak se mi automaticky načítá město které chci a ani nemusím někam klikat.
 
Nahoru