• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.148

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 3. března bude hra aktualizována na verzi 1.148. Líbí se vám vylepšení, jež se ve hře objeví? Podělte se s námi o své názory a postřehy!
 

Lovec Krys

Legenda
Já doufám, že tam není i ta otřesná animace počtu jednotek po skončení bitvy, kterou máme na betě. Člověk si pak může vybrat mezi "čekat jak trubka" anebo "neuvidím, kolik jednotek jsem vlastně ztratil".
 

GorGlin

Veterán
Jo, libovolné zdržování u něčeho co se opakuje v desítkách až stovkách pořád dokola je velmi nepříjemné.
Naopak by mě zajímalo, jestli je rozšířena výpomoc i součástí aplikace.
 

Hexik

Znalec fóra
no myslim ze to nacitani jednotek take prijde, ja to odklikavam necekam az se to nacte za me taky zbytecna animace to me pripomina hru na mobilu kdyz jednou za cas tam neco klikam milion otravnych animaci zbytecnych a pak koruna na to animace na 6. kolo v turnaji ...

jinak co se tyka souseda jsem spokojena vic tedy vyuziju zvonek na vice stranek ale jsem rada za obe zmeny
 

Marian24

Znalec fóra
Zatim sem to tu na fore nevidel a nevim jestli se o tom vi , ja na to prišel nahodou po te aktualizaci, ktera byla ve čtvrtek až včera .
Takže na PC - klik na mapu - klik na provincie - založka sousede

čumnel sem jak puk ,takhle mužete opackovat uplne celou mapu strašne rychle rychleji než na apke ,rozširenej zvonek tohle neumi .
 

Boobika

Pokročilý žák
nevsiml... a je to super :) ...41 stranek sousedu :D tak si dam z radosti predspankovou klikacku
 
Nahoru