• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.146

Lovec Krys

Legenda
Upravili jsme odměny, které lze získat z Tajemného objektu. Kromě již dříve dostupných odměn se nyní v nabídce Tajemného objektu občas objeví také Spektrální kameny a požehnání, kterými lze přičarovat jednotky. Vyměnili jsme také nabídku budov z různých událostí, které nahrazují dříve nabízené budovy.
A přitom snížili šanci na dia a urychlovače. To by tam taky mělo být napsané, když už tam jsou všechny ostatní změny.

A nový systém vkládání run coby VB + antipushing systém bude v této verzi nebo až příští?
 

Marian24

Znalec fóra
To nenapišou no :D:D:D:D

Ten spektralni kamen ...nevím mne se vubec nelibi teda ...stejne jako to oživovani jednotek .
 

karhol

Znalec fóra
Oživování jednotek je dobrý nápad, ale zatím naprosto k ničemu. Za celý event lze získat 5, slovy - pět kusů tohoto požehnání.
To znamená náhrada jednotek za jeden boj v turnaji... (5 slotů, 5 požehnání).
Pokud jich nebudou desítky, nebo stovky kusů, nemají pro mne význam.
Stejně tak spektrální kámen. Za celou dobu co je zavedli jsem získal 2 ks, z toho jeden omylem použil, když jsem na mobilu kliknul vedle (moje chyba, ale na obhajobu musím říct, že umístění tlačítka vedle surovin je nešťastné ).
Taktéž pro mně bezvýznamný (je jich žalostně málo a lze použít jen u jednoho ducha) Kdyby aspoň šel použít jeden na zisk celé truhly (jeden kámen na přesvědčení všech duchů- to bych využíval u třetího bosse, kde je osm různých surovin.. Kdyby to šlo celé nahradit jedním spektrálem bylo by to fajn..
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Oživování jednotek je dobrý nápad, ale zatím naprosto k ničemu. Za celý event lze získat 5, slovy - pět kusů tohoto požehnání.
To znamená náhrada jednotek za jeden boj v turnaji... (5 slotů, 5 požehnání).
Pokud jich nebudou desítky, nebo stovky kusů, nemají pro mne význam.
Stejně tak spektrální kámen. Za celou dobu co je zavedli jsem získal 2 ks, z toho jeden omylem použil, když jsem na mobilu kliknul vedle (moje chyba, ale na obhajobu musím říct, že umístění tlačítka vedle surovin je nešťastné ).
Taktéž pro mně bezvýznamný (je jich žalostně málo a lze použít jen u jednoho ducha) Kdyby aspoň šel použít jeden na zisk celé truhly (jeden kámen na přesvědčení všech duchů- to bych využíval u třetího bosse, kde je osm různých surovin.. Kdyby to šlo celé nahradit jedním spektrálem bylo by to fajn..

Presne si to vystihol , mam uplne stejny nazor.
 

Trumpetka

Znalec fóra
Když se spektrální šutr objevil poprvé, měl jsem podobný názor. Co s jedním kusem, že? Ale po zavedení i oživování jednotek to vidím dnes jinak.
Eventy jsou nyní každý měsíc. Přísun novinek v kombinaci s řemeslnou by se rýsoval... Když zkombinuju boj, vyjednávání, šutr, oživení - je to znát.
Mít jich desítky či stovky? Co bys ze hry měl?
Osobně mám spíš obavu, aby s přidáním těchto prvků nezměnili parametry Věže a turnaje. To by pak zavedení těchto novot bylo fakt k nasr...

a jen doplním, že v textu verze není nic o oživování (Příval vitality), je tam vyjma šutru zmíněno požehnání na jednotky (čety, bataliony, možná pluky?)
"...v nabídce Tajemného objektu občas objeví také Spektrální kameny a požehnání, kterými lze přičarovat jednotky."
 
Naposledy upraveno:

voyager-1

Velmistr písma
ve vysokých provinciích mi tvoří jeden turnajový oddíl 10-12 oddílů. Takže možnost občas oživit 12 oddílů nebo část, není zas tak zbytečný.
 

karhol

Znalec fóra
ve vysokých provinciích mi tvoří jeden turnajový oddíl 10-12 oddílů. Takže možnost občas oživit 12 oddílů nebo část, není zas tak zbytečný.
Tak to samozřejmě zbytečný není, ale když to jde udělat jen po jednom jediném boji a jen jednou za cca. 4 turnaje (když počítám jeden event za měsíc, kde získám 5x příval vitality), tak to je jak kapka v moři.
 

Mescal

Znalec fóra
Příval vitality má smysl jen u bosse v Laboratoři, v případě, že druhé kolo (ze tří) boje dopadne nečekaně špatně. Tam má Příval vitality (díky velikosti bojové jednotky) smysl.
 
Nahoru