• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.145

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 20. ledna bude hra aktualizována na verzi 1.145. Pokládáte tyto změny za užitečné? Potěšily vás? Podělte se s námi o své názory a postřehy!
 

jaromir2009

Kolemjdoucí
Vitalita vypadá zajímavě, zajímalo by mě, jestli se bude dát vytvářet v Akademii kouzel, řekl bych, že ano, ale až v nové kapitole.
 

Lovec Krys

Legenda
Vitalitu získáš z události (v budoucnosti možná i jinak).
Po boji se ti zobrazí možnost ji využít na zraněné jednotce.

Po boji:
1642679905776.png

Když klikneš na srdce:
1642679945432.png

1 vitalita oživí jednotky v jednom slotu.
 

Deleted User - 848903760

Guest
Ano je to další nesmyslná velice vzácná věc. Stejně jako to (nevím jak se to jmenuje) co vyplní přání ducha při výkupu ve věži. Za tu dobu co to přidali jsem získal jediný kus. A jen se to tam plete při tom výkupu. Nikdy to vlastně nepoužiju - protože je to tak vzácné - a co kdyby se to příště potřebovalo mnohem více.
 

Mescal

Znalec fóra
Kouzlo Vitalita se hodí, úplně nahoře ve Věži u bose... pak za odměnu z truhly vypadne 20 % portálový bonus. :)
 

Mescal

Znalec fóra
@GorGlin , pokud je mi známo, ve Věži něco jako kolektivní odměna neexistuje. Jsou zde jen osobní odměny, které se dají rozdělit na okamžité odměny (to, co vypadne z truhly) a odměny po skončení věže (za dokončení kontrolního bodu).

Naopak kolektivní odměny jsou v turnaji - odměny z truhel. To Ti nechci vysvětlovat, předpokládám, že to víš. Spíš se snažím objasnit Tvoji poněkud zavádějící reakci, pro nové hráče, kteří by se mohli nechat Tvojí reakcí poněkud zmást.
 

GorGlin

Veterán
@Mescal
Ano máš pravdu, že v turnaji můžeš inkasovat s minimálním úsilím, ale odměny na konci věže odrážejí nejen tvou aktivitu ale i celého kolektivu. Sám 1330 bodů neposbiras
 
Nahoru