• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.143

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 9. prosince bude hra aktualizována na verzi 1.143. Pokládáte tyto změny za užitečné? Potěšily vás? Podělte se s námi o své názory a postřehy!
 

GorGlin

Veterán
Na betě je upozornění, že kouzla ve výrobě by mohla přijít v nivec.
To jsem špatně pochopil, nebo už se to vyřešilo?
 

kasimir

Učedník
Změna v uváděných jednotkách surovin ve skladu je hodně špatná. Najednou nevím, kolik čeho mám a kolik ještě potřebuji. U T4 a výše zboží, když je spotřeba třeba 300 K, tak je rozdíl, jestli mám dokoupit 1500 nebo 100, ještě horší je situace, kdy nevím, jestli potřebuji dvakrát obchodovat s kupcem nebo jednou, protože nevím, jestli mám 9999 nebo 9000 - je tam jen 9K a já mám 2200 při jednom obchodu a potřebuji 12000.
Prosím o návrat - tohle je fakt chaos.
 

GorGlin

Veterán
@kasimir
Tohle není oplne vhodný příklad.
Množství se v mobilu i v počítači zobrazuje na 4 znaky, takže tisíce ještě vidíš celé.
Dál už je to horší, ale na mobilu to tak je už dlouho.
Zásobu mám 150k, výzkum chce 150k, ale číslo je červené a nemůžu výzkum dokoncit.
Na počítači je to lepší, i když se ti číslo zkrátí a zaokrouhlí, stačí na něj ukážeš myši, ukáže se ti přesná hodnota.
 
Nahoru