• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.138

karhol

Znalec fóra
Dnes jsem v eventu získal 2x Doušek vyjasnění, kterým mohu protočit recepty v akademii. V akademii se objevil, ale zároveň zmizela možnost protočit recepty za diamanty a to jak v mobilu tak na PC. Záměr, nebo chyba?
Jako o nic nejde, točení receptů jsem si kdysi srovnal za 50dia tak abych pohodlně stíhal všechny 4 sady každý den, ale zajímá mně to..
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Doušek vyjasnění umožní bezplatně vyměnit nabídku receptů pro řemeslnou výrobu v Akademii kouzel. Je to možnost jak ušetřit hráčům nějaké ty diamanty, takže ano je to záměr. ;)
 

Mescal

Znalec fóra
Když už jsme u toho Doušku vyjasnění, tak je to jednorázový nápoj a nebo funguje jako u dia, kdy posun (změna) času protočení je trvalý?
 

Mescal

Znalec fóra
Moje otázka zněla jinak, v současnosti se mi recepty v Akamii mění v 5:05; v 11:05; v 17:05 a v 23:05. Když si pomocí Doušku vyjasnění změním čas na např. 09:00; 15:00 21:00 a 03:00, jak dlouho ta změna bude platit?
Pouze jednou (na jednu změnu receptů a pak se zase vrátí původní časy na 5:05; 11:05; 17:05 a 23:05 a nebo to bude trvalá změna dokud si ji dalším Douškem nebo dia nezměním?
 

GorGlin

Veterán
Je, to by bylo fajn, kdybych mohl zafixovat čas a při obměně se mi čas neposunul.
Při posledním DSku jsem nekolikrat protočilo recepty aby bylo na zbytky a teď už ten čas poslední obměny neni úplně ideální ale posunout ho by teď bylo plýtvání když se za týden bude měnit čas a to zase inno použije k rozstelování osobního nastavení ve městech.
 

athlo

Pozorovatel
Tak jsem si konečně vzpomněl a udělal jsem screenshot. Tak kdyby Doušek vyjasnění ještě někdo někdy hledal:
1636128569071.png
 
Nahoru