• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.135

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ve čtvrtek 5. srpna bude hra aktualizována na verzi 1.135. Jak se těšíte na plánované změny? Napište nám vaše názory a postřehy!
 

athlo

Pozorovatel
Doufám, že bude bude opravena i tato maličkost "Nejlepší 5% %". Je to taková malá vada na kráse ;)
1627992497528.png
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění, opravena určitě bude. Bohužel nemůžeme garantovat, že se tak stane již v této aktualizaci.
 

iDavis

Legenda
Vzhľadom k tomu, že mi splnila eventovú úlohu, kvôli ktorej by som čakal do nedele na vežu, chválim.. :)
 

Vicky1177

Mistr slova
Jo, taky jsem si všimla. Měla jsem sebrat 3 košíky jídla, načetlo to 1x (to jsem nestačila otípnout) a pak se to změnilo na 0x. Že by se tam vývojářům někde prošla Schrödingerova kočka??
// Důležitý edit: taky jsou vynulované všechny zbylé časy do znovuotevření provincie v turnaji. Což potěšilo zase mě, skoro všechny jsem udělala před pár hodinama... :cool:

Schránka 03.jpg
Schránka 04.jpg

Schránka 05.jpg
 
Naposledy upraveno:

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Drazí lidé a elfové,

v aktualizaci na verzi 1.135 jsme vypustili opravu, která opravuje chybu způsobující, že některé úkoly jsou blokované. Dotčení hráči by měli vidět jejich otevřené úkoly jako splněné! Také by měli mít možnost vybrat neotevřené odměny a tím se posunout v úkolové linii!
Děkujeme za vaši trpělivost!
 
Nahoru