• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.127

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

Deleted User - 500563

Guest
Nová verze 1.127 se blíží. Již tento čtvrtek 15. dubna se můžete těšit na novou aktualizaci. Napište nám jak se vám změny, které se chystají líbí!
 

luterina

Veterán
Mobilní verze
  • Přehled města – přidali jsme do hry novou možnost, která vám umožní skrýt budovy, pokud jste v režimu přesouvání budov. Pokud spustíte režim přesouvání, budete si moci zvolit variantu, která skryje nebo zobrazí veškeré budovy ve městě.
tak na tohle jsem zvědavá :)
 

GorGlin

Veterán
Také jsem na to zvědav, velké přesuny ve městě řešené na mobilu je děs, každé usnadnění se hodí
 

Lovec Krys

Legenda
A vypadá to, že s novou verzí jsme do hry dostali i rozšíření pro kap. 18 (1 z provincie + 2 prémiová).
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Mobilní verze
  • Přehled města – přidali jsme do hry novou možnost, která vám umožní skrýt budovy, pokud jste v režimu přesouvání budov. Pokud spustíte režim přesouvání, budete si moci zvolit variantu, která skryje nebo zobrazí veškeré budovy ve městě.
tak na tohle jsem zvědavá :)
Omlouváme se, ale tato funkce se nám do seznamu změn dostala nedopatřením, na jejím vývoji stále pracujeme. Prosíme vás tedy o trpělivost. :)
 
Nahoru