• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.113

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Vážení hráči, tento čtvrtek 17. září dojde k nové aktualizaci hry. Napište nám do naší diskuze vaše názory a postřehy!
 

luterina

Veterán
  • Kasárny, cvičiště a tábor žoldnéřů nadále nesdílejí jednu frontu, což znamená, že můžete cvičit více jednotek současně.
Jupí!!! Ani se mi nechce věřit, že co se zdálo nemožné, se nám splnilo. Děkuji moc. :)
 

iDavis

Legenda
Som veľmi prekvapený, že túto zmenu zaviedli len v tejto pozitívnej podobe a že ju nevykompenzovali nejakými dodatočnými úpravami - napr. že všetky budovy budú produkovať len 33% množstva jednotiek.

Nič to avšak nemení na tom, že pre hráča s dokončenou 15. kapitolou sú jednotky z tábora tie najefektívnejšie, takže tábor u mňa zostane primárnym zdrojom na turnaje; v spôsoboch, akým v ňom cvičím jednotky pre nadchádzajúce turnaje sa v podstate nezmení nič, plus k tomu budú v cvičisku bežať kerberosy 24/7 a v kasárňach mágovia.
 

luterina

Veterán
tak vojáci z kasáren se dají krásně v turnaji využít na první kola a provincie a ty větší ušetřené gardy nasadit až na ta těžší vyjednávání
 

Lovec Krys

Legenda
Vykompenzované to bude novým turnajem (papá průměr > 10k), tohle nám umožní se trošku připravit předem (mít více druhů jednotek připravených na nový turnaj).

ps: Jen doufám, že dostaneme už tu odladěnou verzi a ne tu s chybama (na začátku po nasazení nešlo některým lidem trénovat jednotky - mně se to nestalo (ale já na betě v té době používal jen kasárna), ale někteří kolegové ve společenství s tím měli problémy).
 
Naposledy upraveno:

aikomi

Mistr slova
Konečně jsem se dočkala, že mohu cvičit oddíly nezávazně. Za mě je dnešní aktualizace velmi povedená. ;)
 

Ludi

Veterán
Po možnosti cvičit ve všem najednou jsem dlouho toužila. Jasně, táborité jsou i moje priorita, ale mít pár jednotek navíc a z kasáren i cvičiště se moc hodí. Takže: díky!
Už jsem se smířila s tím, že v novém turnaji, až přijde i k nám, moje výsledky klesnou. Zase u toho nebudu trávit tolik času.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Ano. A kladívka traste sa. Vidím to tak, že od tejto aktualizácie moje dielne budú bežať okúzlené už naozaj 100% času.
 

Ludi

Veterán
@iDavis Kouzel máš určitě spoustu, tak o nic nejde. Já kouzlím dílny pořád, má tím velké přebytky kladiv při každém sběru, ale zároveň kouzlením vyrábím manu, takže v pohodě. Nakonec při nedostatku kladiv nemusím chvíli trénovat všude.
 

Saux

Znalec fóra
A taky ta požehnání "X% příděl zásob" (dosud jsem je v Akademii nikdy nevyráběl) se najednou budou hodit... :)
 

voyager-1

Velmistr písma
to já požehnání na kladívka v akademii vyrábím, i v obřím kole, tak jich mám hafo. Kouzel na dílny mám přes 2k tak ty taky nějakou dobu vydrží.
 

forthefirst

Učedník
Hmmm, tak dobrý, ale když to srovnám s tím výletem na Kokořín... Toto potěší hlavně hráče ve vysokých kapitolách. Já mám krom kasáren jen cvičiště na max = 4. level a mohu vyrábět pouze kerbery 1hvězda, kterých vyrobím asi 5 oddílů za 12 hodin. Ano, budu mít víc lehké pěchoty, ale že by to bylo nějaké terno, to tedy zase ne :)
 

DeletedUser4336

Guest
Tlačítka dole v manažeru turnajů se sice již nepřekrývají s posledním polem, ale jedno pole na stránku ubylo, takže je to jako za starých časů, a je nutno daleko více stránkovat, což beru jako docela krok zpět.
 

DeletedUser4336

Guest
Já žádný nový systém nehraju, já hraju starý systém, a mám tam jen 8 polí na stránku, nový by mě nebavil, tím by asi moje aktivita skončila.
 
Nahoru