• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.111

Lovec Krys

Legenda
Hlavně by ta rozšíření neměla být v té formuli vůbec.
Každý, kdo si rozšíření koupí za peníze je určitě nadšený, že je za to penalizován zvýšením obtížnosti ve věži (a brzo i v turnaji).
To je trošku kontraproduktivní taktika, jestliže je cílem Inna prodat co nejvíce rozšíření, zároveň hráče za tuto akci trestat.
 

BiggJOEcz

Mistr slova
Měl bych jeden velký dotaz. Šel by sem umístit nějakou formou ten nástroj, graf či cokoliv, co má na starosti výpočet obtížnosti střetů ve Věži, nebo i v Turnajích ? Ideálně obojí, pokud se to liší? Či jen stručně popsat, jak by si to každý hráč mohl ve svém městě zjistit?
Už pár týdnů je to hlavní téma nejen tady na fóru a věřím, že by nám hráčům pomohlo, jak jsme na tom a jak na tom budeme.
Těch dohadů a teorií je nekonečné množství ve vláknech na foru.

Je to nějakou vhodnou formou možné nám to zpřístupnit?
Děkuji za informaci.
 

iDavis

Legenda
@BiggJOEcz to možné nebude, pokúšali sa o to už viacerí. Marindor na beta fóre sa k tomu najprv vyjadril nepriamo, že to možné nie je, no neskôr, po viacerých otázkach, sa k tomu vyjadril priamo, že formulu zverejňovať nebudú.
Jeden hráč na bete sa pokúša robiť odhady tej formuly na základe rôznych vstupných údajov, avšak vzhľadom k častým aktualizáciam a tiež často aj nezdokumentovaným zmenám to má asi tak trvanlivosť čerstvého mlieka (takže je to viacmenej k ničomu).
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@iDavis Je to škoda, neb se o tom okrajově stále píše, vznikají zbytečně dohady a strašáci, co bude, když to nikdo s určitostí vlastně neví.
Šlo mě hlavně o něco stručného, co by nám třeba i neumožnilo se do toho dívat hlouběji.

Příklad:
"Obtížnost Věže se vypočítá ,když počet rozšíření vynásobíš počtem velikosti divů, přičteš velikost oddílu a to celé vydělíš úrovní hlavního sídla."

Něco takového, stručného a jednoduchého i pro nás, abychom si udělali obrázek, co můžeme očekávat a zároveň se v tom nějak nerejpali :cool:
Marindor zbytečně mlží nebo neví :p . Zato náš @Forseti to určitě ví ;)
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
@BiggJOEcz - zde je jednoduchá odpověď. Kdyby to měla být veřejně známá informace, pak by již byla dávno veřejná. Jelikož se o veřejnou informaci nejedná, pak Ti nikdo nic neřekne ani náznakem. ;) Jsou, pro hráče bohužel, informace, které si chtějí nechat vývojáři pouze pro sebe a proto je nesdílí s dalšími lidmi. Zde si na to hráči musí přijít sami, ale nikdo, kdo patří k nějakému z týmů, ti nic nepotvrdí, ale také ani nevyvrátí, dokud z InnoGames nepřijde povolení informaci zveřejnit.
Nicméně se v budoucnu může stát, že i tato informace se dostane ven přímo od Inna, ale v současné době bych to neočekával. :) Doufám, že Ti nevadí, že jsem odpověděl já, nikoli Forseti. :)
 

kasimir

Učedník
cituji ze změny: " Snížili jsme náklady na výzkum některých technologií před začátkem kapitoly Elvenarů (15. kapitola), " - může mi to prosím někdo přeložit? Co to je to před začátkem 15 kapitoly? Je to v předchozích kapitolách, nebo v kap. 15, ale pro hráče, který ještě tuto kapitolu nezačal, nebo co to vlastně je??
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Ódin Díky moc za odpověď. Asi jsme to všichni tušili či věděli, že tomu tak bude. Ale chtěl jsem to "slyšet" přímo od našeho CZ velícího centra :), ať to je zpečetěné :cool:
Díky.

@kasimir dle mě to je myšleno pro konečné výzkumy v 14.kapitole, neb třeba jako příklad náklady na výzkum oddílů 55 v 14.kapitole je skoro dvojnásobný jako náklady na výzkum oddílů 56 z 15.kapitoly:

Oddíly 55:
oddíl 55.png

Oddíly 56:
oddíl 56.png


//sloučení příspěvků - doublepost - Ódin
 
Naposledy upraveno moderátorem:

kasimir

Učedník
@BiggJOEcz tohle vydedukovat je kumšt :) . Proč právě v kap. 14, proč právě vylepšení oddílu. No,kap. 14 jsem vyzkoumal už celou, takže se mě to asi netýká.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Po dnešní aktualizaci se může stát, že vám začnou mizet budovy, pokud se pohybujete po městě. To je způsobeno tím, že využíváte funkci prohlížeče přiblížení/oddálení. Pokud nastavíte rozlišení na 100% (stisknutím klávesové zkratky Ctrl+0), pak bude problém odstraněn. Zda je to záměr InnoGames, či se jedná o chybu, v současné chvíli nevíme, ale zpráva jim bude předána.

Děkujeme za pochopení! :)
 

Maxa

Znalec fóra
@Ódin asi se nas chtejí zbavit driv, jak po zavedeni zmeny turnaje. tento problem byl i na bete, tak proc to cpou všude ? Když si nastavim na monitoru 100%, tak tam mám jen pár budov, proto mam oddáleno. Takže prosím rychlé vyjádření, at zde již neztrácím zbytečně čas.
 

iDavis

Legenda
Aspoň na bete bolo toto nahlásené, (tu), a čo je hlavné, aj potvrdené ako chyba. Takže asi je na mieste počkať na opravu..
 

DeletedUser4336

Guest
No snad se nás dřív jak po zavedení druhé věže zbavit nehodlají, ale je fakt, že já HTML5 nepoužívám, protože mi proti Flashi nejde tak plynule, takže proto jsem nic nepostřehnul.
 

Maxa

Znalec fóra
tak nejak jsem mel za to, ze beta je prave od toho, aby ty chyby nesli na zivej server. Ano, ve flashi to jde, ale to me desně drhne a je to jakoby rozplizli. chvilku se na opravu pockat da, ale INNO me nejak prestava bavit, asi jako před 3-mi lety. Tenkrát taky podelali turnaje, ze byl boj nemožnej.
 

DeletedUser4336

Guest
Mě trochu vadí komunikace, je tu další verze, a dodnes nikdo nevysvětlil, proč jsou někteří hráči dlouhodobě znevýhodněni za to, jaké mají surovinové bonusy, a mají hru oproti ostatním rozpoznatelně těžší (např.), facebook nevedu, ani jazykově nejsem vybaven, abych to někde jinde řešil, a stále jsem neviděl, že by se k tomu někdo vyjádřil, proč to tak je, a zda se s tím nechystá něco dělat. Jinak beta asi neřeší všechny změny ve hře. Když se najde nějaká chyba, je nejspíš opravena, aniž by se oprava testovala na betě, takže tímto způsobem může dojít k nabourání hry jako takové, aniž by bylo vše dostatečně ověřené. Jinak ty platformy se asi chovají různě na různých prohlížečích, u mě je plynulost přesně naopak, a grafika přitom u mě vypadá tak nějak nastejno.
 

PenyMarket

Znalec fóra
Po dnešní aktualizaci se může stát, že vám začnou mizet budovy, pokud se pohybujete po městě. To je způsobeno tím, že využíváte funkci prohlížeče přiblížení/oddálení. Pokud nastavíte rozlišení na 100% (stisknutím klávesové zkratky Ctrl+0), pak bude problém odstraněn. Zda je to záměr InnoGames, či se jedná o chybu, v současné chvíli nevíme, ale zpráva jim bude předána.

Děkujeme za pochopení! :)
Tak jsem to zkusil. Budovy sice naskočily zpět, ale hrozně se zvětšily a já se proklínal, že jsem do toho vrtal. :)
Pak jsem ale přišel na to, že stačí několikrát zmáčknout Ctrl+- (mínusové znaménko) a město se dá nastavit do libovolné velikosti bez mizejících budov.
 
Nahoru