• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.105

Deleted User - 584607

Guest
Hraju od února 2020, jsem těsně za polovinou Trpasíků a hraju bez nákupu diamantů. Nepozoruju, že by nové verze tahaly do hry reálné peníze, diamanty se dají získávat herně dál. Trochu se zmenšily diamantové odměny ve věži, a byly zrušené studny, to ano. Ale z věže, akademie a džina se diamanty dají získat nadále, takže kdo potřebuje nutně nějaký diamantový nákup, tu možnost má. Podle mě je potřeba akorát nákup provincií, to hraní pomáhá, jinak je to kosmetika. Hraju na jednom světě město s rozšířením za diamanty (4x nebo 5x, nevím přesně) a na druhém světě bez diamantového rozšíření. Je to znát. Čeho se v nových verzích bojím, to jsou změny v bojovém systému (ve vzorcích, které nejsou hráčům oznamovány), bo tady to podle mě není nastavené dobře a další systémové zásahy to budou jenom zhoršovat. No ale nějak to hratelné bude.
PS: toto je reakce na příspěvek BlackJar.
 

Showstall

Pokročilý žák

Přílohy

  • provincie.jpg
    provincie.jpg
    120 KB · Zobrazení: 83
Nahoru