• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.105

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Hra bude tento čtvrtek, tj. 28. května, aktualizována na ve verzi 1.105. Můžeme se těšit na nové úrovně pro takřka všechny prastaré divy, lepší navigaci mezi vaším městěm, mapou světa a stromem výzkumu v mobilní verzi a taktéž opravu velkého množství chyb.

Jak se na tyto změny těšíte? Povídejte, těšíme se na vaše názory.
 

Lovec Krys

Legenda
No u těch divů - vylepšovat na 31+ se vyplatí jen u části z nich a ty nároky zejména na orky jsou šíleně předražené. Předpokládám, že se nenajde nikdo, kdo by vylepšoval Zlatou propast za čtvrt milionu orků na 31 jen proto, aby dostal pár mincí navíc (a zdražil si věž). Totéž platí pro časový skok a Horské sídlo - kvůli těch pár surovinám navíc (počítají se ze základu, takže vzrůst 0.0 nic) se to prostě nevyplatí.

Takže pro všechny - dávejte si při vylepšování divů na 31+ pozor - nejméně půlce divů se zvyšuje jenom jeden parametr (obvykle ten méně užitečný).
 
no, hodně zajímavé bude u toho průzkumu, že nepůjde zkoumat provincie, když všechny okolní nejsou prozkoumané. Doteď to šlo, takže jsem některé záměrně vynechával (v turnaji bych stejně neupotřebil - prach, svitky, křišťál...)
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Emhyr var Emreis II to jsem zvědavej, jak si to poradí s tímto :D :
qaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.JPG

Si to opečovávám několik měsíců...by mě naštvali..:cool:;)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@Emhyr var Emreis II @BiggJOEcz, já tuto opravu :
Mapa světa – nadále nebude možné zahájit průzkum provincie, pokud sousední provincie nebyla dosud dokončena.
chápu tak, že předtím se mohlo stát, že člověk mohl omylem zadat průzkum. Protože normálně nikdy nešlo prozkoumávat provincii, pokud alespoň jedna sousední nebyla kompletně dobytá. @Emhyr var Emreis II v tomto bodě nikdo neříká, že musí být dobyté všechny, čili odkud tuto informaci máš?
 

iDavis

Legenda
Tiež dúfam, že to je myslené ako píše @Fjorgyn . Kvôli turnajom preferovane chodím len po jednom konkrétnom type provincie (moja mapa vypadá ako chobotnica) a ak by bolo nutné dokončiť všetky okolité, znamenalo by to pre mňa prieskum veľa provincií, ktoré v turnaji nevyužijem.
 

DeletedUser4336

Guest
Sousední byly nutné doposud nebo ne? To že se nějaká obejde přece se sousedstvím nemá nic společného, to pravidla hry umožňují, a chápal bych popis spíš jako že se musí napřed vyzkoumat všechny stejné úrovně. Ani by mi to nedávalo smysl, hra by přišla o další možnost volby jak se rozvíjet, např. jakým směrem na mapě, jaké si vybírat sousedy, popř. zda dát přednost volnému poli na kraji mapy, stejně tak jaké surovinové provincie jsou v preferenci. Navíc je to nazváno jako oprava chyby, to znamená nejspíš nějaký nepředvídatelný původně nedefinovaný stav, nikoliv možnost hry, která tu byla od začátku, to by byla spíš změna pravidel hry.
 

iDavis

Legenda
Keďže je otázka toho problému vyššie pre mňa aktuálne dosť podstatná, pokúsil som sa vytvoriť si narýchlo účet na anglickom serveri (kde majú aktualizácie obvykle o deň dva skôr) a vyskúšal to. Z toho, čo sa mi z toho jožinkovho účtu podarilo vyzistiť mám pocit, že sa naozaj jednalo len o opravu nejakej chyby (ku ktorej som sa asi nikdy nedostal) a teda nemalo by byť nutné skúmať všetky okolité provincie.
 

PrevorOri

Pokročilý žák
Jako nechapu zvedani divu kdyz statusy nejdou vsechny nahoru nebo nejaky novy nepribyde nema to cenu a to more Vb jeste za nic ....
 

DeletedUser2943

Guest
Tak ty divy 30+ jsou fakt ubohost,třeba propast a sídlo nedává ani jednoho člověka navíc,jako proč když nároky na vylepšení budovy z poslední kapitoly jsou fakt velký,skromnost je tady základní pravidlo,stejně jako hlavní ceny v eventech,hra mě sice pořád jakžtakž baví,ale začíná mě tímhle přístupem dost štvát,za mě palec dolů až na zem a zarýpnout pod ní protože to je fuj,fuj,fuj.Svatostánek radši ani nezvedli abysme náhodou neměli krapátek víc kultury,to že by zvedli výdrž jednotek ani nemluvím...
 

BlackJar

Pozorovatel
hraju sice krátce, takže mě úroveň divů 30+ zatím úplně míjí, ale postřehl jsem mezitím 2 nové verze a po každé jsem byl nemile překvapen, sice v technických detailech a zpřísnění pravidel, ale i to o něčem svědčí. Rozumím, že taková hra se nedá dělat bez investic nebo výdělku, ale domnívám se, že změny a nové verze nejsou primárně pro hráče a pohodu hraní, ale pro vytahání více peněz z kapes hráčů. Bohužel mi to nikdo nevyvrátí. takže to vidím asi tak, pokud budou další podobná "vylepšení", tak hrát prostě nebudu a zbude mi spousta času. A možná to udělám i dřív než se o tom skutečně přesvědčím ...
 

Deleted User - 488716

Guest
Mohu se zeptat, jaké konkrétní změny podle tebe mají tahat peníze z kapes hráčů? Hraju Elvenar už přes rok, zatím jsem žádný nákup neprovedl a nemám pocit, že bych byl nějak omezen nebo že by mě hra do nákupu nutila. A ani po posledních změnách nemám pocit, že by se na tom něco měnilo. Podle mě je Elvenar velmi dobře hratelný i bez placení a je to jedna z věcí, které na této hře oceňuji.
 

ElfNostradamus

Veterán
Aktuálně vylepšuji Oblačnou akademii, hlavně kvůli zvýšení rychlosti výcviku v Táboře žoldněřů + to dá nějakou tu čarodějnici navíc :) bude dásledovat vše, co dá nějaké to vojsko navíc případně zrychlí jeho výcvik, vzhledem k tomu, že 80% trénuji v táboře...tak proto ta oblačná no. 1...:)
 
Nahoru