• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Verze 1.101

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda
90% času mi sklad rozbitých úlomkov trčí plný až povrch, pretože ich nemám kde využiť (situáciu s vylepšovaním nových divov na ktoré nemám dostatok rún mám tak raz za pol roka, keď sa pridá nová kapitola a ja dosiahnem jej koniec). Ak by sa zrušil ten limit, ich stav by mi presiahol stovky, čo by malo dosť zlý dopad na balans, takže toto nie je najlepší nápad.
 

Showstall

Pokročilý žák
Nový upgrade divů je super, moc se mi líbí.
Jen bych byl pro, aby u hráčů bylo na světě vidět, zda je aktivní, či ne. Já osobně jedu divy jako divý :cool: , ale nechce se mi vkládat body do divů hráčů, co již nejsou delší dobu aktivní a já to nepoznám.
Příklad:
Někdo má div: jehly bouře na lvl12 a 500/590, dám třeba 5 VB a on již nehraje, tak ty body už nedostanu zpět a zbytečně jsem je nacpal do někoho, kdo už je mimo.
 

luterina

Veterán
no já bych brala mít tu rozvinutelnou tabulku divů co je u spoluhráčů i u sebe ve městě, u nich díky ní vidím kolik kde mají VB nasypáno, ale já musím pořád po staru buď nad svými divy jezdit myší, nebo složitě své divy v nabídce divů rozklikávat, ale za poslední dobu tento nový upgrade divů mi asi udělal tu největší radost, díky! :)
 

DeletedUser6390

Guest
Už se téměř nemůžu dočkat update. Pozítří budu konečně ve Vílách, uff, tak se Inno ukaž. :)
 

Slniecko

Znalec fóra
Ahoj, mám dotaz funguje Vám to vkládaní VB do divu pres mobil/tablet? Proste pres aplikaci? Ja teda hraji jen na PC, ale hodne hráču ze spolku kde jsem psalo,že jim to nejde, dokonce i na bete a to psali,že apku i odinstalovali, zpátky naistalovali a že mají dokonce aktuálni verzi hry staženou,tak jen chci vedet, jak to teda je :)) Dekuju :))
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Odpověď je součástí aktualizace. ;)

  • Důležitá poznámka: aktivace funkcionality prastarých divů je oddělena od vypuštění aktualizace pro aplikace a dojde k ní až tehdy, až bude aktualizace plně dostupná úplně všem uživatelům ve všech obchodech.
 

Prealiena

Velmistr písma
Velmi mě zklamalo, že pro výpomoc z mapy světa na PC se opět musí načíst sousedovo město. Před tím to šlo jednoduše z mapy kliknutím na cizí město a výběrem sousedské výpomoci, stejně jako na mobilu. Teď mě to po kliknutí na město bez varování načte dovnitř. To vrací celou věc o staletí zpět.
 

kasimir

Učedník
Doufal jsem, že dojde taky k úpravě nadbytku svitků - v tuto chvíli je trh díky věži naprosto svitky zahlcen. Třeba kdyby měs. knihovna dávala místo svitků krystaly a svitky zůstaly jen na nekonečný svitek, hned by to bylo vyváženější.
 

DeletedUser3346

Guest
@kasimir Já jen tímto způsobem vyjadřuji volbu opačnou možnosti poděkování. Takže palec dolů

jinak s přebytkem svitků na trhu si hráči musí pomoct sami.
 

nataly111

Velmistr písma
Upřímně mám stejnou zkušenost s křišťálem, nikdo ho nechce. Takže pokud měnit, tak bych navrhovala spíš na hedvábí. Toho je větší nedostatek.
 

DeletedUser3346

Guest
@nataly111 a proč by ho někdo měl chtít když nechce udělat to že ti s výrobou svitků neomezí produkci manufaktur s ostatní produkce třeba křišťálu? A ten můj nápad že hráč ani nepotřebuje trh jako takový a místo toho by mohl fungovat rychle a bez čekání jen převod v rámci samostatného hráče ... Navíc na podobné problémy jsou ideálně formované společenství s ohledem na výrobu. Takže jakákoliv úprava je zcela zbytečná a bez důvodu.

To večerní připojování kdy je největší výzvou dostat se do města a když už tam jsem tak ty tzv. vajíčka při kliknutí zmizí ale nezapočítávají se je nějaká bonusová hra? Předevčírem to bylo to samé.

Příspěvky sloučeny. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

kasimir

Učedník
A ten můj nápad že hráč ani nepotřebuje trh jako takový a místo toho by mohl fungovat rychle a bez čekání jen převod v rámci samostatného hráče
tohle snad funguje u obchodníka, ne? Můžeš přece klidně kupovat za zboží, které máš ve zvýšené výrobě, ty dvě ostatní. A to že to je v blbém poměru si můžeš omezit divem kvetoucí cech - takže tohle už tam máš.
 

DeletedUser3346

Guest
No a mě by se líbil návrh na navýšení množství získání počtu obyvatel ve zlaté propasti abych obytnou budovu mohl zbořit a ušetřit místo. Do toho třeba eventové budovy mix obyvatel a výroba zásob. A do toho eventovky s mixem kultury a bonusovou výrobou a ušetřím za manufaktury. Postupem času z toho udělám eventové město podle přání a když budou nějaké požadavky jiné tak zde napíšu přání na změny ve vlastnostech budov z eventu a zase jistě budu spokojený. :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Turunen
A tohle jako nestačí? :
1586339530301.png
 
Nahoru