• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Velká výroční soutěž

Monnies

Pokročilý žák
Ja by som sa chcela spýtať, ako je myslená otázka 1.2: „Jak se jmenuje postavička na obrázku a co je potřeba k vylepšení budovy?“

Nie je mi úplne jasné, o aké vylepšenie ide:
- vylepšenie budovy z úlohy 1.1 na nasledujúcu úroveň,
- vylepšenie budovy na úroveň, na ktorej v nej stretneme tú postavičku, alebo
- vylepšenie tej budovy, kde tá postavička už je, na ďalšiu úroveň?
 

Kvietko

Šéfkuchař
Mě by ještě zajímala úloha 2.2 - je ten obrázek nápověda nebo jen ilustrační, protože tenhle obrázek je u události, která si myslím nebyla v tomhle případě nejstarší, nejsem pamětník, ale ve zdroji, ze kterého čerpám, tak doufám že jsou události seřazené od nejmladší po nejstarší....
 

Tuulikki

Moderátor fóra
Elvenar tým
Ahoj,

@Monnies otázka směřuje na tvou druhou možnost, tedy vylepšení budovy na úroveň, ve které tuto postavičku potkáme.

@Kvietko v úloze 2.2 chceme vědět, ve které události poprvé spadlo toto konkrétní vejce.

Těšíme se na vaše odpovědi :)
 

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Milí hráči,

z důvodu nízké účasti v soutěži, jsme ji nuceni zrušit a nahradit jinou. Doufáme, že nová soutěž pro vás bude zajímavější a zúčastníte se ve vyšším počtu.

Vědomostní soutěže se do této chvíle zúčastnila pouze jedna hráčka, která pokud se zúčastní nově vyhlášené soutěže, bude zvýhodněna jedním bodem navíc.

Děkujeme za pochopení.
Elvenar tým
 

Kvietko

Šéfkuchař
Tak to mě moc mrzí, odpovědi jsem si našla už v úterý, jen jsem se nedostala k odpovědi, myslím si, že by se pár hráčů ještě našlo..... soutěž byla rozhodně zajímavější než ta nová :oops: ;)
 

Monnies

Pokročilý žák
Škoda :( Súhlasím s @Kvietko -- aj pre mňa bolo zaujímavejšie toto než tá nová súťaž.

Tiež som už mala odpovede u seba vypracované, už som sa iba rozhodovala, aké číslo tipnem v tretej časti...

Som presvedčená, že bolo aj viacero takých, ktorí svoje odpovede plánovali poslať až v druhej polke súťaže... lebo chce to čas si k tomu sadnúť a vypracovať to a keď ľudia videli, že majú čas do 18.6., tak si to pravdepodobne nechali na neskôr...
 

Elvinka12

Učedník
popravde jsem videla otazky a rikam si ze fakt dost odpovedi netusim a myslim si ze podobne je na tom vic hracu

takze i pro me uprava je dobra zmena ikdyz prace s otazkama prisla na zmar
 

machitka

Pokročilý žák
Tak já moc děkuju za ten bodík navíc a za 4. místo :cool:
Byla jsem dost zklamaná, když jsem si přečetla o zrušení původní soutěže..pak jsem si ale řekla, že dobrý, aspoň ta nová soutěž přitáhla celkem dost lidí..škoda, že skoro nikdo z nich pak nehlasoval ..
No, každopádně díky pořadatelům, nemají to s námi lehké evidentně :)
A gratulace ostatním výhercům! :)
 

Elvinka12

Učedník
super soutez ikdyz jsem se nechytla - nejspis je me mesto nudne a fadni presto jsem se rada zucastnila a gratulace vitezum
 
Nahoru